Мови ->

Навчальні програми для вивчення китайської мови

Кращі комп'ютерні програми для вивчення китайської мови на movi.com.ua

У даному розділі Ви зможете знайти і скачати відмінні навчальні програми для вивчення китайської мови.

На нашому сайті зібрані тільки найкращі навчальні матеріали з китайської мови, в тому числі і комп'ютерні програми, які тільки можна знайти в інтернеті у вільному доступі.

Усі навчальні програми з китайської мови, які Ви знайдете тут, доступні для безкоштовного скачування, але для початку Вам потрібно зареєструватися на нашому сайті movi.com.ua і увійти під своїм ім'ям.

Якщо у Вас не буде виходити скачати якийсь із представлених у нас навчальних матеріалів, то рекомендуємо відвідати розділ сайту "Питання та відповіді" і спробувати знайти там рішення проблеми. Якщо ж і це не допоможе, то зверніться до адміністратора сайту через форму звернення на сторінці "Контакти" (посилання у верхньому меню) і детально опишіть суть проблеми.

Сподіваємося, що наш сайт movi.com.ua сподобається Вам і Ви зможете знайти всі потрібні Вам навчальні матеріали з іноземної мови, що цікавить Вас, в тому числі і китайської.

 

Нижче представлені всі наявні у нас навчальні програми з китайської мови.

"Standard Chinese" - навчальна програма з китайської мови

“Standard Chinese” – це багаторівнева навчальна програма з китайської мови, яка призначена для початківців вивчення цієї іноземної мови. Даний комп'ютерний додаток виконаний повністю англійською мовою (всі переклади й пояснення).

Детальніше...

 

Вчіть слова. Китайська

Вчіть слова. Китайська | Скачати

"Вчіть слова. Китайська". Ми спостерігаємо програму для вивчення китайської мови, яку розробила відома британська компанія.

Детальніше...

 

Instant Immersion 102 Languages

Скачати програму

Навчальна програма "Instant Immersion 102 Languages" просто зобов'язана бути у кожного поліглота! Необхідний посібник всім тим, хто просто хоче вивчити будь-яку іноземну мову.

Детальніше...

 

Навчальна програма "Вчіть китайську"

(Рівень для початківців)

Скачати програму

"Вчіть китайську" розроблений для тих, хто хоче отримати основу мови без систематичних занять. Ви переконаєтеся наскільки цікаво можна вчити іноземну мову і побачите прогрес навіть після пари занять.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Навчальна програма "Вчіть китайську"

(Рівень для тих, хто продовжують)

Скачати програму

Навчальна програма "Вчіть китайську" призначена тим, хто вже знайомий з мовою і бажає вдосконалити розуміння і вимову, а також отримати практику щодо складання речень.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Китайська - Бібліотека
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика