Мови ->

Ігри для вивчення англійської мови

Найкращі ігри для вивчення англійської мови на movi.com.ua

Ігри для вивчення англійської мови на сайті movi.com.ua. На нашому сайті Ви зможете знайти достатнього багато цікавих і захоплюючих ігор для вивчення англійської мови.

Використання навчальних ігор при вивченні дітьми англійської мови - це найбільш ефективний спосіб викликати у них інтерес до навчання і підтримувати його протягом тривалого часу.

Головні переваги даного методу - це ненав'язливість, інтерактивність, різноманітність, легкість використання, відмінне запам'ятовування пройденого матеріалу, відсутність зубріння і підтримання постійного інтересу до подальшого проходження навчальних ігор. Дитину не потрібно буде змушувати вчитися, вона сама цього буде прагнути! Крім того дані ігри підійдуть не тільки дітям. Впевнений, що і дорослим є сенс їх використовувати у своєму навчанні для різноманітності.

В інтернеті сьогодні можна знайти чимало хороших ігор для вивчення англійської мови, кращі з них ми спробуємо викласти в даному розділі. Деякі навчальні ігри вже розміщені на нашому сайті, інші ж будуть додані в найближчому майбутньому. Крім того всі розділи нашого сайту, у тому числі і навчальні ігри, постійно поповнюється новинками, так що рекомендуємо Вам підписатися на розсилку новин нашого сайту, щоб завжди бути в курсі нових надходжень.

Всі представлені в цьому розділі ігри для вивчення англійської мови можна безкоштовно скачати через файлообмінні сервіси або ж придбати через інтернет магазини наших партнерів.

Для того щоб отримати доступ до скачування файлів Вам попередньо потрібно зареєструватися у нас на сайті, а потім увійти під своїм ім'ям.

Щиро сподіваємося, що сайт movi.com.ua стане для Вас надійною опорою в пошуку навчальних матеріалів з іноземних мов, у тому числі і англійської мови.

 

Нижче Ви зможете ознайомитись з усіма іграми для вивчення англійської мови, які представлені на нашому сайті.

Рейтинг пользователей: / 31
ХудшийЛучший 

Навчальна програма “Англійська мова в 3 прийоми”

Навчальна програма “Англійська мова в 3 прийоми”

Вивчення англійської мови може стати веселим і розважальним заняттям. За допомогою сучасних засобів мультимедіа Ви зможете поринути в живу англійську і отримаєте необмежені можливості для вивчення нових слів, фраз і мовних оборотів, а також для запам`ятовування і розвитку навичок розмовної мови - це все в процесі гри.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 41
ХудшийЛучший 

“DOKI English” – весела гра для вивчення англійської мови

“DOKI English” – це чудова й весела гра для вивчення англійської мови

“DOKI English” – це чудова й весела гра для вивчення англійської мови, що вже стала дуже популярної в Європі. Ви відправитесь в ігровий мультиплікаційний світ, де в легкій і ненав'язливій формі будете вивчати англійську мову. Даний комп'ютерний додаток призначений для учнів будь-якого віку.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 39
ХудшийЛучший 

Болек і Лелек вчать англійську

Скачати програму

"Болек і Лелек вчать англійську" - це навчальна гра з англійської мови для дітей від 5 років. З назви стає зрозуміло, що діти будуть займатися англійською мовою зі знаменитими мультиплікаційними героями, братами Лелеком і Болеком.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 7
ХудшийЛучший 

Англійська для дітей: Я і моя сім'я

Скачати програму

"Англійська для дітей: Я і моя сім'я" - це навчальна гра для вивчення англійської мови дітьми 4-9 років, здатна перетворити нудне навчання в захоплююче проведення часу.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 12
ХудшийЛучший 

Навчальна гра з англійської мови для початківців "Англійська мова від A до Z. Частина 1. Місія: шпигун"

Скачати програму

"Англійська мова від A до Z" - це навчальна гра з англійської мови для початківців. Складається даний курс із серії ігор, здатних допомогти вивчити мову. Чому перша частина? Перша частина призначена для тих, хто до цього не навчався англійській.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 15
ХудшийЛучший 

Навчальна гра з англійської мови "Англійська для дітей: Світ навколо нас"

(для дітей 6-11 років)

Скачати програму

"Англійська для дітей: Світ навколо нас" - це навчальна гра з англійської мови для дітей 6-11 років. З даним курсом всі заняття надаються в легкому і привабливому вигляді, маленькі учні отримають знання мови і зможуть закріпити наявні.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 12
ХудшийЛучший 

Інтерактивна навчальна гра з англійської мови "Аліса. Англійська в Країні Чудес"

(для дітей 5-8 років)

Скачати програму

"Аліса. Англійська в Країні Чудес" - це дуже цікава і інтерактивна навчальна гра з англійської мови для дітей 5-8 років, видана в 2007 році. Маленькі учні не тільки пограють зі знаменитими героями, але і зможуть прочитати уривок цієї чудової книги англійською мовою.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 5
ХудшийЛучший 

Навчальна гра "Весела англійська для дітей 2"

Скачати програму

"Весела англійська для дітей 2" - це навчальна гра для вивчення англійської мови. В цьому курсі тривають пригоди дівчинки Мері. Почнеться нова пригода із зустрічі в магазині героїні з другом Томом. Том винахідник і йому просто необхідна допомога Мері. Їх чекають сюрпризи, а впоратися з ними допоможуть знання англійської мови.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Навчальна гра з англійської мови "Весела англійська для дітей"

Скачати програму

Навчальний посібник "Весела англійська для дітей" - це навчальна гра для дітей з англійської мови. З ним діти почнуть значно швидше розмовляти англійською мовою і дізнаються багато нових слів. Наприклад: маленькі учні зможуть вітатися, розповідати про себе і описувати навколишній світ, а також висловити подяку.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 5
ХудшийЛучший 

Навчальна гра з англійської мови для дітей "Тім і Тома: Подорож в Англію"

Скачати програму

Посібник "Тім і Тома: Подорож в Англію" - це навчальна гра з англійської мови для дітей. Курс призначений дітям, які раніше не займалися англійською мовою.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 7
ХудшийЛучший 

"Пригоди ведмежати. Подорож в країну англійської" - навчальна гра з англійської мови для дітей від 5 до 8 років

Скачати програму

"Пригоди ведмежати. Подорож в країну англійської" виявиться вельми до речі на випадок, якщо ваша дитина любить цікаві і веселі ігри, але терпіти не може нудних уроків.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика