Мови ->

Кращі навчальні курси для вивчення української мови на movi.com.ua

Курси української мови на сайті movi.com.ua. Цей розділ включає різні навчальні курси з української мови. Тут наявні курси, як для початківців, так і для тих, хто володіє мовою, але бажає розвинути своє володіння українською до якісно нового рівня ...

У цьому розділі нашого сайту Вашій увазі надані найбільш ефективні курси для вивчення української мови, які ми тільки змогли відшукати у вільному доступі в Інтернеті.

Практично всі надані навчальні курси української мови, доступні для безкоштовного скачування. Також на багато з цих курсів, при необхідності, можна зробити замовлення через інтернет - магазини партнерів нашого сайту - Labirint.ru і My-Shop.ru.

При виникненні проблем або питань з приводу скачування  файлів, що Вас зацікавили, з різних файлообмінних сервісів, Ви можете ознайомиться із запропонованими інструкціями по завантаженню файлів, які завжди знайдете в розділі "Питання / Відповідь"

Щиро сподіваємось, що Ви легко і швидко підберете для себе на сайті movi.com.ua найбільш прийнятний для Вас навчальний курс з української мови або інший потрібний навчальний матеріал.

Нижче Ви можете ознайомитися з усіма наявними на нашому сайті курсами з вивчення української мови

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Курс “Українська мова (для випускників й абітурієнтів)”

Курс “Українська мова (для випускників й абітурієнтів)”

Курс “Українська мова (для випускників й абітурієнтів)” призначений для підготовки до випускних і вступних іспитів, а також для поліпшення знань цієї мови. Цей інтерактивний навчальний посібник адресований в першу чергу студентам і випускникам загальноосвітніх установ, але також підійде й для ділових людей.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

бібліотека українська
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика