Мови ->

Курси японської мови

Найкращі курси японської мови на movi.com.ua

Курси японської мови на сайті movi.com.ua. У даному розділі будуть розміщуватися найкращі й найефективніші навчальні курси, які тільки можна знайти в інтернеті у вільному доступі і які рекомендується використовувати для вивчення японської мови.

Вивчаючи японську мову з допомогою даних навчальних курсів Ви зможете досягти чудових результатів, а сам процес навчання перетвориться в захоплююче заняття.

Хочу відзначити, що всі навчальні курси японської мови, які Ви зможете знайти в даному розділі, як і всі інші матеріали даного сайту, можна скачати абсолютно безкоштовно. До деяких з представлених навчальних курсів з японської мови є посилання для замовлення через інтернет магазини.

Сподіваємося, що сайт movi.com.ua стане для Вас надійним помічником і орієнтиром у світі навчальних матеріалів з іноземних мов, у тому числі і з японської мови.

Нижче Ви можете ознайомитись з усіма наявними на сайті навчальними курсами японської мови

Японська з мамою

Японська з мамою

Даний навчальний курс японської мови для маленьких дітлахів можна використовувати й у якості довідкового матеріалу, і в якості практичного посібника. Він побудований за принципом "один день дитини, з ранку до вечора".

Детальніше...

 

Японська за три тижні

Японська за три тижні

“Японська за три тижні” - курс японської мови, що дає можливість у найкоротший термін домогтися успіхів у навчанні розмовної японської мови. Його основні характеристики - простота й сугубо практична спрямованість. У додатку граматичні правила ілюструються великою кількістю модельних речень і прикладів, взятих з живого щоденного мовлення.

Детальніше...

 

Вивчаємо Японську мову (5-9 клас)

Вивчаємо Японську мову (5-9 клас)

“Вивчаємо Японську мову (5-9 клас)” інтерактивний посібник, розроблений для вивчення японської мови. Курс може використовуватись як у школі, на додаток до традиційних уроків із учителем, так і вдома тими, хто самостійно вивчає японську мову. Методика курсу розроблена спеціально для роботи за комп'ютером.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Minna no Nihongo I, II

(підручники японською та російською, книги для читання, аудіо, тести з відповідями, матеріали з аудіювання, практика письма)

Скачати підручник

"Minna no Nihongo" - один з найпопулярніших курсів японської мови.

Детальніше...

 

Радіокурс японської мови "Японія, любов моя"

Скачати програму

Радіоуроки нової версії від знаменитої радіостанції NHK російською мовою. Розмовний варіант японської мови здається не дуже складним. Фонетика складається з п'яти голосних звуків і трохи більше десятка приголосних. Звуки ці не важко вимовляти, головне - чітко вимовляти голосні.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Японська - Бібліотека
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика