Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Мультимедійний курс іспанської мови "НЕ серйозні уроки. Іспанська". Кроки 1,2,3

(для дітей 4-11 років)

 Скачати курс Скачати курсСкачати курс

"НЕ серйозні уроки. Іспанська" - це цікавий мультимедійний курс іспанської мови для дітей 4-11 років. Даний збірник надасть навчання дітям у легкій і цікавій формі.

Посібник допоможе своїм маленьким учням поповнити словниковий запас, вивчити слова з картинками, а також освоїти навички сприйняття іноземної мови на слух.

Короткий опис курсу "НЕ серйозні уроки. Іспанська"

"НЕ серйозні уроки. Іспанська" побудований так, що спеціально зубрити нічого не доведеться. Курс надає цікаві вправи і захоплюючі міні-ігри, з якими всі слова і вирази іспанської мови засвояться непомітно.

Мультимедійний курс іспанської мови для дітей запропонує покрокові заняття з матеріалами на три вікові групи - від 4 до 11 років. З кожним рівнем вправи стають трохи складніше - це дозволить дітям в короткі терміни оволодіти іспанським алфавітом, поповнити словниковий запас, навчитися рахувати, писати і сприймати іспанську мову на слух.

Всі заняття побудовані за принципом навчання в задоволення, оскільки курс містить такі матеріали: головоломки, пазли, ігри, цікаві розповіді та завдання, а також письмові вправи, які необхідно попередньо роздрукувати на принтері.

"НЕ серйозні уроки. Іспанська" навчить діток на високому рівні, а отримані знання допоможуть поліпшити шкільні оцінки з іспанської мови.

Видавництво: Compedia Ltd
Рік видання: 2009
Формат: ISO

"НЕ серйозні уроки. Испанска. Крок 1 (4-9 років)

Розмір: 677 МВ

Скачати Купити в My-shop.ru Купити на Labirint.ru

"НЕ серйозні уроки. Испанска. Крок 2 (5-10 років)

Розмір: 605 МВ

Скачати Купити в My-shop.ru Купити на Labirint.ru

"НЕ серйозні уроки. Испанска. Крок 3 (6-11 років)

Розмір: 625 МВ

Скачати Купити в My-shop.ru Купити на Labirint.ru
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика