Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Tell Me More Performance. English. 10 levels

Скачати курс

"Tell Me More Performance. English. 10 levels" - це інтерактивний курс англійської мови , який може бути налаштований по цілям і часу навчання особисто користувачем. Це означає, що ви можете налаштувати такий час, за який необхідно вивчити вподобану мову. Цікава програма, яка замінює викладачів, навчить всьому необхідному і складе графік уроків, ведучи за ним крок за кроком.

Всі матеріали були поділені на 10 рівнів складності, які нададуть цікаві заняття початківцям і тим, хто вже вивчав англійську.

Після проходження першого рівня, ви зможете зрозуміти основи мови і розмовляти на прості теми. Дійшовши до середніх рівнів, зможемо читати зарубіжну літературу і спілкуватися англійською у всіх побутових ситуаціях. За освоєнні останнього рівня, почнете розуміти мову на слух при бесідах на будь-які теми, прослуховування радіо і телевізор.

Повне навчання при інтенсивних заняттях займе близько 2000 годин.

"Tell Me More Performance. English. 10 levels" має диалоговую основу з найпоширеніших життєвих ситуацій ділового та побутового застосування. Кожен учень веде з комп'ютером діалог, відповідаючи в мікрофон. Як буде протікати бесіда, повністю залежить від ваших відповідей.

Цей інтерактивний курс англійської мови візьметься за розвиток всіх мовних навичок: усного та писемного мовлення, читання, сприйняття на слух, розширення словникового запасу та закріплення всіх правил граматики. Що стосується граматики, вона поміщена в окремий довідник великого обсягу, що містить приклади російською та англійською мовами.

Кожен учень буде переглядати відеоматеріали з ідучими додатково текстами англійською мовою з перекладом на російську. Такі відеоуроки забезпечать гарне розуміння текстової частини курсу і дозволять розвинути навички сприйняття іноземної мови на слух. Ці вправи можуть бути ускладнені шляхом перегляду відео в повний екран без переказів і будь-якої текстової підтримки.

Програма "Tell Me More Performance. English. 10 levels" має такі особливості:

 

  • повний розвиток всіх видів мови;
  • можливість розпізнавання мовлення: відповіді, виголошені в мікрофон;
  • цікаві інтерактивні діалоги з комп'ютером;
  • нова функція візуалізації вимови користувачів, що відображає мову графіком;
  • система оцінювання вимови з контролем неправильно вимовлених слів;
  • анімації, що показують звукові артикуляції;
  • індивідуальні налаштування з планувальником часу навчання.

Видавництво: Auralog
Рік видання: 2008
Формат: ISO (образ диска)
Розмір: 4,6 Гб (в 3-х частинах)

Скачати частину 1 Скачати частину 2 Скачати частину 3

УВАГА! Перед розпаковуванням обов'язково завантажити всі частини в одну папку!

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика