Мови ->

Курси англійської мови для дітей

Найкращі курси англійської мови для дітей на movi.com.ua

Курси англійської мови для дітей на movi.com.ua. У даному розділі сайту movi.com.ua розміщені чудові навчальні курси англійської мови для дітей різного віку.

Тут ми зібрали найкращі курси англійської мови для дітей, які тільки змогли відшукати в мережі Інтернет. Вам не потрібно витрачати свій час на тривалі пошуки на безлічі інших сайтів, так як все краще вже зібрано на movi.com.ua.

Всі, без винятку, курси англійської мови для дітей, які Ви тут розгляньте, доступні для безкоштовного скачування. Багато з цих курсів англійської мови, при бажанні, також можна замовити через інтернет магазини наших партнерів: My-Shop.ru і labirint.ru.

Ми сподіваємося, що Ви з легкістю зможете підібрати підходящий навчальний курс з англійської мови і залишитеся ним задоволені.

 

Нижче Ви можете ознайомитись з усіма доступними курсами англійської мови для дітей

Рейтинг пользователей: / 9
ХудшийЛучший 

Курс англійської для дітей "Happy House" (1,2)

Скачати курсСкачати курс

Курс англійської мови для дітей "Happy House" - це дворівневий навчальний посібник для учнів, які раніше не вивчали цей мову.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Курс англійської для дітей "Happy street"  (1,2)

Скачати курсСкачати курс

"Happy street" - це курс з англійської мови для дітей, що починають читати і писати. Це чудовий посібник рекомендується використовувати після усного та звукового курсу Happy House або як перший курс англійської мови, який відповідає за отримання навичок читання і письма з самого початку.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 6
ХудшийЛучший 

Курс для початківців "Chatterbox"

(Частини 1,2,34)

Скачати курс “Chatterbox”  Chatterbox 1,2,3,4 Скачати курс

"Chatterbox" - це ретельно продуманий навчальний курс, що складається з 4-х частин, кожна з яких представляє із себе пригодницьку комікс-історію, в якій описується робота першокласного детектива капітана Шэдоу

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

"First Friends" - курс англійської для маленьких дітей

(рівні 1,2)

Скачати курсFirst Friends 1,2

"First Friends" - це курс англійської мови для дітей, що складається з двох рівнів і навчить розумінню мови на слух, письму, читанню, рахунку.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Навчальна аудіо-казка на англійській мові "Аля, містер Блот і літера Z"

Скачати програму

"Аля, містер Блот і літера Z" - це навчальна аудіо-казка для дітей з англійської мови. За створення навчальної казки взялася відома перекладачка, дитяча письменниця і поетеса - Ірина Толмакова.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Мультимедійний курс англійської мови для дітей "НЕ серйозні уроки. Англійська мова" (Крок 1-3)

Скачати програму

"НЕ серйозні уроки. Англійська мова. Крок 1-3" - це мультимедійний курс англійської мови для дітей. Даний посібник стане прекрасним подарунком для ваших дітей на будь-який святковий день!

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика