Мови ->

Довідники іспанської мови

Даний розділ присвячений довідникам іспанської мови. Тут Ви знайдете найкращі довідники з іспанської мови, які тільки можна знайти в інтернеті.

Усі довідники іспанської мови, які розміщені на сайті можна скачати безкоштовно. Все, що для цього потрібно - це зареєструватися на нашому сайті, авторизуватися під своїм ім'ям, натиснути на кнопку "Скачати" відповідного довідника і вибрати відповідний спосіб скачування.

Завдяки довідникам іспанської мови, які розміщені на movi.com.ua, Ви зможете легко знайти відповіді на Ваші питання і розібратися з труднощами, які стосуються цієї прекрасної мови.

Нижче представлений перелік довідників з іспанської мови, які є на нашому сайті

Нова граматика іспанської мови

Нова граматика іспанської мови

Перед Вами довідковий посібник, у якому містяться нові правила граматики іспанської мови. Над збором даних і складанням книги працювала ціла група авторів. Основна мета посібника - відобразити граматичні особливості всіх різновидів іспанської мови.

Детальніше...

 

Довідник іспанської мови “Hablar por los codos”

Довідник іспанської мови “Hablar por los codos”

“Hablar por los codos” – довідник іспанської мови, що являє собою добірку найбільш вживаних приказок і сталих словосполучень, використовуваних у сучасній іспанській мові.

Детальніше...

 

Довідник “Граматика іспанської мови. Агєєв А. В.”

Довідник “Граматика іспанської мови. Агєєв А. В.”

“Граматика іспанської мови. Агєєв А. В.” – довідник іспанської мови, у якому в легкій для сприйняття формі надається вся необхідна для учнів інформація про граматичний лад цієї іноземної мови. Даний навчальний посібник, насамперед, призначений для тих, хто тільки починає вивчати іспанську мову.

Детальніше...

 

Довідник "Коротка граматика іспанської мови"

Довідник

“Коротка граматика іспанської мови” – довідник іспанської мови, що є перекладом на російську мову дуже відомої книги видавництва "Лангеншайдт". Даний навчальний посібник призначений для широкого кола осіб, які вивчають цю іноземну мову, як з викладачем, так і самостійно.

Детальніше...

 

"Проблеми морфології й словотвору" - довідник іспанської мови

“Проблеми морфології й словотвору” – довідник іспанської мови, що присвячений проблемі слова – його структурі, асиметрії його сторін, а також його функціонуванню в дискурсі. Даний довідковий посібник буде корисний всім бажаючим вдосконалити свою іспанську мову.

Детальніше...

 

Граматика іспанської мови. Л. А. Ленська

Граматика іспанської мови. Л. А. Ленська

”Граматика іспанської мови. Л. А. Ленська” – це довідник іспанської мови, у якому містяться основні відомості про граматичний лад і граматичні явища цієї іноземної мови. Даний навчальний посібник призначений для школярів загальноосвітніх закладів, ліцеїстів, гімназистів, а також для широкого кола осіб, які вивчають іспанську мову.

Детальніше...

 

Іспанське дієслово. Граматичні таблиці

Іспанське дієслово. Граматичні таблиці

”Іспанське дієслово. Граматичні таблиці”- це довідник іспанської мови, що надасть неоціненну допомогу всім вивчаючим цю мову. Граматичні таблиці в цьому посібнику надають форми сполучень іспанських дієслів. Довідник підходить для всіх, хто хоче добре вивчити іспанську мову, оскільки дає правильні знання про сполучення дієслів і про найбільш вірне їхнє вживання в реченнях.

Детальніше...

 

Довідник "100 іспанських неправильних дієслів"

Скачати Довідник 100 іспанських неправильних дієслів

Детальніше...

 

Довідник з граматики іспанської мови

Скачати Довідник з граматики іспанської мови

"Довідник з граматики іспанської мови" призначений для широкого кола осіб, які вивчають іспанську мову у ВУЗах, на курсах іспанської мови в гуртках або ж самостійно

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика