Мови ->

Книги українською мовою

Кращі книги українською мовою. Скачати, читати онлайн

Книги українською мовою на сайті movi.com.ua. На нашому сайті Ви зможете знайти, ознайомиться з коротким змістом і скачати чудовіі  книги, написані україською мовою, при тому - різних жанрів і орієнтовані на різні категорії відвідувачів.

Тут Ви можете знайти чудові варіанти, як для своїх дітей, так і для себе, як для початківців, які тільки почитають вивчення української мови, так і для тих, хто нею вже володіє.

Всі книги українською мовою, розміщені в цій категоріїі, доступні для скачування, у тому числі і безкоштовного. Крім того, деякі з  книг також можуть бути доступні для онлайн-перегляду.

З допомогою хороших українських книг Ви маєте прекрасну можливість поєднати корисне з приємним - процес вивчення української мови з задоволенням. Крім того, читання книг українською мовою є чи не обов'язковою умовою успішного, ефективного та швидкого вивчення української мови.

Читаючи книги українських авторів в оригіналі, ви дізнаєтеся не тільки нові слова, але і велику кількість фраз, а також зможете побачити реалізацію україської граматики живою мовою.

Крім того,  книги на українській мові надають чудову можливість дізнатися багато цікавого і часто дуже важливого про життя, культуру і історію українців.

У цій категорії даного розділу ми будемо намагатися зібрати всі найкращі книги написані українською мовою, в мережі Інтернет.

Нижче Ви можете ознайомитись з анонсами усіх книг українською мовою, наявних на цьому сайті на цей час

Книга українською мовою "ВОЛЛ-І / ВОЛЛ-И" | Скачати безкоштовно

Рейтинг пользователей: / 33
ХудшийЛучший 

ВОЛЛ-І / ВОЛЛ-И

ВОЛЛ-І / ВОЛЛ-И

Книга написана за мотивами популярного однойменного мультфільму студії “Піксар”. За допомогою фантазії авторів, Ви маєте можливість заглянути в можливе майбутнє нашої планети й, можливо, змінити деякі свої погляди на нинішню ситуацію.

Детальніше...

 

Книга українською мовою "Пан Коцький" | Скачати безкоштовно

Рейтинг пользователей: / 13
ХудшийЛучший 

Пан Коцький

Пан Коцький

Дуже весела й повчальна українська народна казка, у якій розповідається про хитрого кота, що зумів налякати лісових звірів. Книга призначена для дітей дошкільного віку.

Детальніше...

 

Книга на українській мові "Ріпка" | Скачати безкоштовно

Ріпка

Ріпка

Чудова українська народна казка в обробці одного із кращих письменників свого часу Івана Франка. Дане видання складене, насамперед, для дітей старшого дошкільного й молодшого шкільного віку.

Детальніше...

 

Гаррі Поттер і філософський камінь | Скачати безкоштовно

Рейтинг пользователей: / 19
ХудшийЛучший 

Книга українською мовою “Гаррі Поттер і філософський камінь” (Дж. К. Роулінг)

Книга українською мовою “Гаррі Поттер і філософський камінь” (Дж. К. Роулінг)

“Гаррі Поттер і філософський камінь” – книга українською мовою, що є перекладом першого роману із серії про Гаррі Поттера відомої англійської письменниці Дж. К. Роулінг, у якій Гаррі довідується, що він з родини чарівників, відправляється вчитися в школу чарівників і знаходить вірних друзів.

Детальніше...

 

Тарас Бульба | Скачати безкоштовно

Рейтинг пользователей: / 15
ХудшийЛучший 

Книга українською мовою “Тарас Бульба” (М. В. Гоголь)

Книга українською мовою “Тарас Бульба” (М. В. Гоголь)

“Тарас Бульба” – книга українською мовою великого російського письменника Миколи Васильовича Гоголя про полковника козаків і його синів, а також про їхні бої, як на війні, так і поза нею.

Детальніше...

 

Шмагія | Скачати безкоштовно

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Книга українською мовою “Шмагія” (О. Г. Лайон)

Книга українською мовою “Шмагія”  (О. Г. Лайон)

“Шмагія” – роман, створений в 2004 році творчим тандемом харківських письменників Дмитром Громовим й Олегом Ладиженським, які пишуть під псевдонімом Генрі Лайон Олді. Книга українською мовою написана в жанрі фентезі з елементами пародії.

Детальніше...

 

Спартак | Скачати безкоштовно

Рейтинг пользователей: / 8
ХудшийЛучший 

Книга українською мовою “Спартак” (Р. Джованьйолі)

Книга українською мовою “Спартак” (Р. Джованьйолі)

“Спартак” – книга українською мовою, яка є історичним романом про найбільше повстання рабів в історії, про видатного й фізичними силами й духом вождя цього повстання, про дружбу й зрадництво, про радість перемог і гіркоту поразки.

Детальніше...

 

Темна Вежа I: Шукач | Скачати безкоштовно

Рейтинг пользователей: / 23
ХудшийЛучший 

Книга українською мовою “Темна Вежа I: Шукач” (С. Кінг)

Книга українською мовою “Темна Вежа I: Шукач” (С. Кінг)

“Темна Вежа I: Шукач” – книга українською мовою, яка є романом із циклу “Темна Вежа” популярного американського письменника Стівена Кінга, у якому йде мова про тривалі мандрівки стрільця Роланда Діскейна. У цьому циклі книг міститься багато жанрів, таких як: вестерн, фантастика, фентезі й жахи.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

бібліотека українська
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика