Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Китайсько-російський словник нових слів і виразів

Скачати словник

Посібник "Китайсько-російський словник нових слів і виразів" видається вперше в країнах СНД і містить словосполучення і слова китайської мови, які були у вживанні протягом останніх 30 років.

Даний китайсько-російський словник містить слова, що охоплюють безліч життєвих сфер китайців: економіку, політику, фінанси, освіту, техніку, науку, право, побут і т.д. Додатково "Китайсько-російський словник нових слів і виразів "містить часто вживані скорочення в текстах.

Лексика, наявна в посібнику "Китайсько-російський словник нових слів і виразів", ще не міститься в китайсько-російських спеціалізованих тематичних словниках.

Книга має переклади назв: засобів масової інформації з китайської на російську мову, а також автомобілів, інтернет-термінів, біржових термінів, продуктів харчування, косметичних засобів і предметів гігієни, іноземних компаній і деяких термінів англійської мови, що використовуються без перекладу.

Посібник "Китайсько-російський словник нових слів і виразів" адресується студентам, аспірантам, викладачам вищих навчальних закладів, співробітникам наукових і державних установ, а також працівникам бірж, банків і т.д.

Назва книги: Китайсько-російський словник нових слів і виразів
Жанр: китайсько-російський словник
Видавництво: Східна книга
Рік видання: 2007
Автори: Бурів В., Семенас А.
Об'єм: 735 сторінок
Формат журналу: PDF
Мова: російська
Розмір: 56 Мб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Китайська - Бібліотека
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика