Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Вивчення китайської мови

Китайська мова є найдавнішою мовою Землі, яка має 5000-річну історію. Ця мова увійшла у список найбільш поширених мов світу.

Вивчаючи китайську, ми будемо знайомитися з історією країни, її мистецтвом, традиціями, культурою і філософією. Відносини Китаю з іншими країнами бурхливо розвиваються, при таких умовах вивчення китайської мови буде проходити захоплююче і цікаво. Ця мова стає важливою для побудови міжнародного бізнесу та кар'єри.

Китай продемонстрував за останні десять років неймовірний стрибок розвитку, впливаючи на світову економіку і дозволяючи іншим країнам скористатися його економічному зростанню. Такий розвиток подій притягує міжнародні компанії. Великі успіхи Китаю різко підвищили попит на вивчення китайської мови в усьому світі.

Китайці вважають іноземців, які володіють їх мовою, серйозними і ґрунтовними партнерами. Всі люди, які хочуть будувати свій бізнес у Китаї, повинні розуміти, що пора записуватися на курси китайської мови.

У Піднебесній дуже потрібні економісти зі знаннями китайської мови. Їм обіцяють заробітну плату від 3000 до 5000 доларів в місяць. Навчання сьогодні познайомить з історією і сучасним життям найчисельнішої нації у світі, забезпечить успішним бізнесом.

Вивчення китайської мови і правильне тлумачення ієрогліфів

Сьогодні вивчення китайської мови - це не вміння намалювати ієрогліфи, а правильно їх тлумачити. У нас склалися стереотипи того, що китайська мова практично неможлива для розуміння. Ці стереотипи пора долати. Так, вивчення буде трудомістким і складним, але хіба в житті щось дається легко? Задіюємо різні види пам'яті і механічне запам'ятовування.

Для вивчення потрібно бажання і готовність вчитися. Вашою метою має стати не отримання якось диплома або грамоти, а придбання знань.

Вивчення китайської мови - це отримання частини знань. До складу програм з навчання входить вивчення релігії, історії, географії та культури країни. Це не тільки перетворить учня в спеціаліста-комунікатора, але й духовно збагатить його.
Людина з вулиці може знати китайську мову, це в Китаї рівнозначно високій оцінці його здібностей. Людина, яка вивчає дану мову, постає перед іншими, як неймовірно терпляча, цілеспрямована і незвичайно наполеглива. Вивчаючи мову Піднебесної, нам знадобиться саме такий набір якостей, які забезпечать збагачення східним духом, в якому панує управління емоціями, самоконтроль і терпіння.

Вивчення цієї мови гарантує працевлаштування в найпрестижніші компанії.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Китайська - Бібліотека
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика