Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як найкраще вивчати китайську мову?

Для чого Вам потрібно вивчення китайської мови?

Якщо Ви зважилися на вивчення цієї цікавої й специфічної мови, то відразу ж виникає питання: “Для чого Вам потрібна китайська мова?”. Залежно від причини, по якій Ви хочете вивчити китайську мову, необхідно вибирати й спосіб навчання. Якщо Ви думаєте використовувати китайську мову для своєї майбутньої роботи, то Вам найкраще вивчати її в університеті або на курсах, якщо для бізнесу - те за допомогою викладача, а для шанувальників Китаю й китайської культури найкраще буде самостійне навчання цій мові. У даній статті ми розглянемо всі плюси й мінуси різних способів вивчення китайської мови.

Вивчення китайської мови в навчальних закладах

На сьогоднішній день багато університетів можуть похвалитись тим, що можуть навчити китайській мові на найвищому рівні. Для виконання цього завдання витрачається багато людських і фінансових ресурсів.

У таких навчальних закладах впроваджуються найновіші методики вивчення китайської мови. Деякі ВУЗи навіть оплачують стажування в Китаї. Вивчення китайській мові тут проходить на найглибшому рівні й після закінчення випускники можуть легко й вільно знайти роботу, пов'язану з китайською мовою.

До недоліків такого способу вивчення китайської мови можна віднести час на одержання такої освіти. Погодьтесь, що 2-3 роки, а то й всі 5 років, це не такий вже і маленький строк.

Курси китайської мови

Дуже популярним способом вивчення китайської мови зараз стали курси китайської. Як правило, такі заняття проводяться по вечорах буднів й на вихідних. Навчання тут іде із самого початку.

До позитивних моментів даного способу можна віднести те, що ступінь знання мови залежить від кількості витраченого часу. Та й час занять можна підібрати таке, що б Вам підходив.

Але знайти гарні курси з вивчення китайської мови не так те й просто. Відкривається то їх багато, а от як довідатися, що рівень викладача відповідає нормам і навчальна програма таких курсів складена добротно?

Заняття з репетитором

Безсумнівною перевагою занять із репетитором є те, що Ви самі вибираєте місце, час і самого викладача. Навчальна програма тут підлаштовується винятково під Вас і враховує всі Ваші переваги й недоліки.

Мінусом даного способу є те, що позитивний ефект від таких занять цілком і повністю залежить від репетитора. І добре буде, якщо Вам попадеться кваліфікований фахівець. А що якщо навпаки?

Самостійне вивчення китайської мови

До плюсів самостійного навчання китайській мові відносяться: можливість займатися за своїм графіком, самостійний вибір методів вивчення китайської мови, відсутність значних грошових витрат.

При даному способі все залежить винятково від Вас. Рівень Вашого знання китайської мови буде цілком і повністю залежати від Вашого терпіння й посидючості, від кількості, витраченого на навчання часу, від Вашої можливості підтримувати мотивацію на належному рівні.

Який же спосіб краще?

Не існує ідеального способу вивчення китайської мови. Залежно від причин, через які Ви зважилися на цей вчинок, від Ваших можливостей, як матеріальних, так і моральних, Ви повинні вибрати той спосіб вивчення китайської мови, що буде найбільш підходящим для Вас.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Китайська - Бібліотека
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика