Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Вибір університету для вивчення китайської мови

Китайська мова за останні роки придбала величенну популярність. Причиною тому став розвиток КНР й її вплив на країни світу. Безліч навчальних закладів на території нашої країни почали підготовляти фахівців, перекладачів і викладачів китайської мови. Дана стаття саме й присвячена правильному вибору ВУЗа для вивчення китайської мови.

На що потрібно звертати увагу при виборі навчального закладу

  1. Першочергово, потрібно довідатися на яких факультетах вивчається китайська мова. Необхідно оцінити всі позитивні й негативні сторони кожної спеціальності. Вибирати варту ту, до якої у Вас є тяга й потенціал, але в той же час і ту, яку потребує сучасний ринок праці.
  2. Довідайтесь, чи є можливість поїхати на стажування в Китай, які умови для цього створені, який відбір при цьому проводиться. Перебування в мовному середовищі значно збільшить Ваш рівень володіння китайською мовою. Повірте, це дуже важливий критерій при виборі університету для вивчення китайської мови.
  3. Оцініть, за допомогою яких методів у навчальних закладах вивчається китайська мова. Чи використовуються при цьому новітні методики вивчення цієї іноземної мови, як проходить фінансування спеціальностей пов'язаних з китайською.
  4. Постарайтесь побільше довідатися про викладацький склад. Адже від викладачів дуже залежить те, як ефективно Ви зможете засвоїти навчальний матеріал.
  5. Довідайтеся, чи проводяться у ВУЗі заходи, пов'язані з китайською мовою, на якому рівні вони виконані. Чим більше таких заходів, тим на більше високому рівні відношення керівництва до вивчення китайської мови.
  6. Розпитайте студентів, на якому рівні проходять заняття, які додаткові засоби (аудіоматеріали, відеоматеріали, комп'ютерні програми) при цьому використовуються.
  7. Проаналізуйте, які суміжні дисципліни вивчаються разом з китайською мовою. Це можуть бути такі предмети як: “Історія Китаю”, “Китайська культура”, “Література Китаю” й інших. Природно, що чим більше таких предметів, тим краще.

Остаточний вибір навчальної установи для вивчення китайської мови

Ґрунтуючись на описані вище критеріях, складіть невеликий список найбільш підходящих для Вас вищих навчальних закладів, ретельно оцініть плюси й мінуси кожного, зверніть увагу на вартість й умови навчання. І підвівши загальні підсумки, зробіть вибір кращого на Ваш погляд університету для вивчення китайської мови.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Китайська - Бібліотека
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика