Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як правильно вчити китайську мову

Китайська мова - одна з найбільш популярних на сьогоднішній день мов у світі. Але в той же час це одна з найбільш важких мов. Особливостями цієї мови є: дуже велика кількість діалектів, складна система письма (ієрогліфи).

У даній статті Вашій увазі представлені корисні поради з вивчення китайської мови. Ми дуже сподіваємося, що, скориставшись нашими рекомендаціями, Ви значно поліпшите свій навчальний процес.

Нижче Ви ознайомитеся з методами поліпшення вимови, читання й письма, а також довідаєтеся, як ефективно вчити китайські ієрогліфи.

Правильна вимова

Існує система романізації китайської мови - піньінь. За допомогою цієї системи легко навчиться правильній вимові, а також здійснювати пошук необхідної інформації в словнику.

Також особливу увагу в китайській мові потрібно приділяти тонам. Це пов'язане з величезною кількістю омонімів у китайській мові (невелика кількість слів, у порівнянні з іншими мовами, вплинула на кількість омонімів у китайській). Для поліпшення вимови також необхідна практика. Для цієї мети найкраще використати Інтернет технології такі як, наприклад, скайп.

Читання й написання

Насамперед, для поліпшення цих навичок китайської мови потрібно знайти гарний словник. Зручний і добре складений словник значно спростить Вам роботу з китайським текстом.

Практикуйтеся побільше в написанні ієрогліфів. Для ефективного запам'ятовування й написання китайських ієрогліфів використайте всілякі засоби: підручники, комп'ютерні програми, відеоуроки. Вчиться також визначати радикали. Радикали - це складові ієрогліфів. Більшість китайських ієрогліфів складається з радикал-фонетичних частин, у яких радикал визначає значення слова, а інша частина знака його правильне звучання.

Ефективний спосіб вивчення китайських ієрогліфів

Вивчення ієрогліфів, напевно найбільш важка частина процесу навчання китайській мові. Потрібно вивчити близько 3 тисяч найбільш вживаних ієрогліфів, причому в деяких кількість рисок буде досягати 15 і більше.

Звичайно починають вчити ієрогліфи, які найчастіше зустрічаються, намагаються запам'ятати їх, малювати десятки, а то й сотні разів. Але потім проходить якийсь час і без практики його використання, ієрогліф забувається. І знову треба все починати спочатку.

Ми ж пропонуємо метод, який заснований на вивченні семантичних і фонетичних компонентів. Знаючи ці складові, можна комбінувати ними для вивчення нових слів. Тобто більш ефективно вивчати не слова окремо, а їхні складові.

Ми сподіваємося, що надана інформація допоможе Вам у вивченні китайської мови, а наші поради дозволять зробити процес навчання швидким й ефективним. Ми постаралися розібрати всі аспекти вивчення китайської й надати Вашій увазі найбільш легкі способи досягти поліпшення мовних навичок.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Китайська - Бібліотека
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика