Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Вивчення китайської мови самостійно

Чи можна вивчити китайську самостійно

Те, що китайська мова вважається однією із найтяжчих у світі, не значить, що самостійне вивчення китайської мови неможливо. Та й під терміном “самостійне вивчення” не слід розуміти навчання в повній ізоляції від всього світу. Навпаки, чим більше Ви будете одержувати допомоги, тим легше вам буде вивчити китайську мову.

Під самостійним вивченням китайської мови мається на увазі те, що Ви не будете відвідувати курси й займатися з репетитором. Усе, що потрібно для навчання китайській мові самостійно - це бажання й правильний вибір навчальних посібників. А в сучасному світі інтернет-технологій можна вивчати китайську мову самостійно за допомогою онлайн-программ.

Плюси й мінуси самостійного вивчення китайської мови

Зараз ми детально розберемо, що ж такого позитивного у вивченні китайської самостійно. А може негативних наслідків більше? Не залишимо без уваги й цей факт.

Позитивні моменти:

  • Процес навчання залежить тільки від Вас. Ви самі вибираєте що, де і як;
  • Ви повинні полюбити процес вивчення китайської і саму мову, тому що це важливо надалі в процесі навчання;
  • Навчання можна зробити дуже ефективним, тому що Ви самі можете їм керувати;
  • Практично відсутність грошових витрат. Для деяких це дуже істотний момент;
  • Вивчення язика самостійно значно зміцнить віру у Ваші сили й можливості.

Негативні моменти:

  • Страх можливої невдачі. Особливо на початку, коли розуміння ще не прийшло, а мову вчити ще довго. Вивчення на курсах або з репетитором  теж нічого не гарантує, але воно дозволяє уникнути цього страху;
  • Все залежить тільки від Вас. Знайоме твердження? Чи не в плюсах Ви його бачили? Не всі люди можуть самостійно організувати процес навчання. Для деяких краще, коли хтось вирішує, як краще вивчати китайську мову;
  • Якісна сторона. Все-таки при навчанні на курсах є викладач, який поправить Вас і допоможе вирішити Ваші проблеми, тоді ж як при самостійному вивченні такої допомоги буде мінімум. Простіше говорячи, вивчаючи китайську мову самостійно у Вас більше шансів вивчити щось неправильно;
  • Немає сертифіката або диплома про проходження навчання китайській мові. Але в наш час це не проблема. Можна записатися на офіційне тестування й після його вдалої здачі Ви одержите необхідний Вам документ.

Ви, напевно, звернули увагу, що мінуси розписані набагато детальніше. Це не тому що їх більше або вони значніші. Просто самостійне вивчення китайській мові вимагає наявності таких якостей як: терпіння, посидючість, оптимізм. І всі ці мінуси можуть перетворитися в плюси, але може відбутися й навпаки. Все залежить тільки від Вас.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Китайська - Бібліотека
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика