Мови ->

Китайська мова

Все для вивчення китайської мови на movi.com.ua

Китайська мова на сайті movi.com.ua. У даному розділі нашого сайту зібрані корисні статті та рекомендації, а також різні навчальні матеріали для вивчення китайській мові: підручники, самоучителі, аудіо-курси, розмовники і т.д.

У нас знайдуться відмінні варіанти, як для початківців навчання китайської мови, так і для тих, хто вирішив поліпшити свої пізнання в даному напрямку і просунутися більш глибоко.

Всі навчальні посібники, розміщені в розділі "Китайська мова", доступні для безкоштовного скачування. Крім того, багато китайських навчальних матеріалів, також можна замовити через інтернет магазини наших партнерів: Labirint.ru і My-Shop.ru якщо у Вас виникне таке бажання або необхідність.

Ми сподіваємося, що Ви без зусиль знайдете собі на movi.com.ua чудові навчальні посібники з китайської мови і залишитеся задоволені нашим сайтом.

Бажаємо успіхів в освоєнні цієї складної, але дуже перспективної іноземної мови.

 

Як орієнтуватися в розділі "Китайська мова"

Всі матеріали нашого сайту, у тому числі і розділу "Китайська мова", розділені на категорії, які у свою чергу відносяться до певного блоку.

Блок "Вчимо Китайську"

У цьому блоці Ви знайдете навчальні матеріали для безпосереднього навчання китайській мові.

На сьогоднішній день сюди відносяться наступні категорії:

Як бачите, у нас є досить багато різноманітних навчальних посібників для вивчення китайської мови, так що Вам буде з чого вибирати.

Блок "Китайська - Бібліотека"

У цьому блоці розміщуються категорії матеріалів допоміжного характеру, з допомогою яких можна урізноманітнити процес навчання китайській мові, зробити його більш легким, цікавим і ефективним.

На сьогоднішній день в цьому блоці категорії відсутні, але вони з'являться в найближчому майбутньому, так що стежте за оновленнями сайту.

Нижче розміщені різні корисні рекомендації та статті з вивчення китайської мови

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

7 цікавих фактів про китайську мову

Китайська мова - це друга за популярністю мова у світі. І, як й у будь-якій іноземній мові, в ній є свої цікаві особливості й факти, які з'явилися протягом багаторічних змін мови. Дана стаття буде корисна для всіх, хто хоче вивчати китайську мову й бажає довідатися про її якнайбільше, а також для любителів східних мов і культур, яким, безсумнівно, будуть цікаві наведені тут факти про китайську мову.

Детальніше...

 

Як найкраще вивчати китайську мову?

Для чого Вам потрібно вивчення китайської мови?

Якщо Ви зважилися на вивчення цієї цікавої й специфічної мови, то відразу ж виникає питання: “Для чого Вам потрібна китайська мова?”. Залежно від причини, по якій Ви хочете вивчити китайську мову, необхідно вибирати й спосіб навчання. Якщо Ви думаєте використовувати китайську мову для своєї майбутньої роботи, то Вам найкраще вивчати її в університеті або на курсах, якщо для бізнесу - те за допомогою викладача, а для шанувальників Китаю й китайської культури найкраще буде самостійне навчання цій мові. У даній статті ми розглянемо всі плюси й мінуси різних способів вивчення китайської мови.

Детальніше...

 

Вибір університету для вивчення китайської мови

Китайська мова за останні роки придбала величенну популярність. Причиною тому став розвиток КНР й її вплив на країни світу. Безліч навчальних закладів на території нашої країни почали підготовляти фахівців, перекладачів і викладачів китайської мови. Дана стаття саме й присвячена правильному вибору ВУЗа для вивчення китайської мови.

Детальніше...

 

Як правильно вчити китайську мову

Китайська мова - одна з найбільш популярних на сьогоднішній день мов у світі. Але в той же час це одна з найбільш важких мов. Особливостями цієї мови є: дуже велика кількість діалектів, складна система письма (ієрогліфи).

У даній статті Вашій увазі представлені корисні поради з вивчення китайської мови. Ми дуже сподіваємося, що, скориставшись нашими рекомендаціями, Ви значно поліпшите свій навчальний процес.

Нижче Ви ознайомитеся з методами поліпшення вимови, читання й письма, а також довідаєтеся, як ефективно вчити китайські ієрогліфи.

Детальніше...

 

Китайська ієрогліфіка

Основні характеристики китайського письма

От уже більше п'яти тисяч років китайці для написання чого-небудь використовують ієрогліфіку. Відмітною рисою такого виду писемності є те, що знак означає не одну букву, як у звичному для нас алфавіті, а ціле слово або навіть словосполучення. Простіше говорячи, китайці виражають на письмі свої думки не фонетичними одиницями, які складаються в лексичні, а відразу лексичними. Відповідно кількість знаків в китайській ієрогліфіці набагато більша, ніж в алфавітній писемності.

В офіційній китайській мові кількість найбільш вживаних ієрогліфів перевищує 3000. Але для того, що б читати художню або публіцистичну літературу потрібно знати набагато більше. У китайських тлумачних словниках кількість ієрогліфів іноді сягає відмітки в 48 000. В такій кількості необхідних для запам'ятовування знаків і полягає головна проблема вивчення китайської ієрогліфіки.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Історія китайської мови від початку й до сучасності

Час, коли писали на стінах печер і костях тварин

Китайська мова вважається однією із найстаріших мов у світі. А ієрогліфіка – це найбільш стародавня писемність, з використовуваних у наші дні. Учені знайшли зразки китайських ієрогліфів, нанесені на панцири черепах ще в XIV столітті до н.е. Саме цей період вважається початком історії китайської мови. Що цікаво, характерні риси китайської писемності за минулі тисячоріччя так і не піддалися істотним змінам. Але вже в той древній час почався поділ китайської мови на північні й південні діалекти.

Детальніше...

 

Історія китайської мови від початку й до сучасності

Час, коли писали на стінах печер і костях тварин

Китайська мова вважається однією із найстаріших мов у світі. А ієрогліфіка – це найбільш стародавня писемність, з використовуваних у наші дні. Учені знайшли зразки китайських ієрогліфів, нанесені на панцири черепах ще в XIV столітті до н.е. Саме цей період вважається початком історії китайської мови. Що цікаво, характерні риси китайської писемності за минулі тисячоріччя так і не піддалися істотним змінам. Але вже в той древній час почався поділ китайської мови на північні й південні діалекти.

Детальніше...

 

Вивчення китайської мови самостійно

Чи можна вивчити китайську самостійно

Те, що китайська мова вважається однією із найтяжчих у світі, не значить, що самостійне вивчення китайської мови неможливо. Та й під терміном “самостійне вивчення” не слід розуміти навчання в повній ізоляції від всього світу. Навпаки, чим більше Ви будете одержувати допомоги, тим легше вам буде вивчити китайську мову.

Під самостійним вивченням китайської мови мається на увазі те, що Ви не будете відвідувати курси й займатися з репетитором. Усе, що потрібно для навчання китайській мові самостійно - це бажання й правильний вибір навчальних посібників. А в сучасному світі інтернет-технологій можна вивчати китайську мову самостійно за допомогою онлайн-программ.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Система освіти в Китаї

Загальна характеристика системи освіти в Китаї

Освітня система в Китайській Народній Республіці складається з таких складових:

  • Дошкільна освіта (3-6 років);
  • Обов'язкова рсвіта: початкова освіта (6-12 років) і середня освіта (12-18 років);
  • Вища освіта (від 18 років);
  • Освіта для дорослих.

Середня освіта у свою чергу ділиться на загально-середню і середню професійно-технічну освіту .

Детальніше...

 

Вивчення китайської мови

Китайська мова є найдавнішою мовою Землі, яка має 5000-річну історію. Ця мова увійшла у список найбільш поширених мов світу.

Вивчаючи китайську, ми будемо знайомитися з історією країни, її мистецтвом, традиціями, культурою і філософією. Відносини Китаю з іншими країнами бурхливо розвиваються, при таких умовах вивчення китайської мови буде проходити захоплююче і цікаво. Ця мова стає важливою для побудови міжнародного бізнесу та кар'єри.

Китай продемонстрував за останні десять років неймовірний стрибок розвитку, впливаючи на світову економіку і дозволяючи іншим країнам скористатися його економічному зростанню. Такий розвиток подій притягує міжнародні компанії. Великі успіхи Китаю різко підвищили попит на вивчення китайської мови в усьому світі.

Китайці вважають іноземців, які володіють їх мовою, серйозними і ґрунтовними партнерами. Всі люди, які хочуть будувати свій бізнес у Китаї, повинні розуміти, що пора записуватися на курси китайської мови.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Китайська - Бібліотека
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика