Мови ->

Японські словники

Кращі словники японської мови на movi.com.ua

Японські словники на сайті movi.com.ua. Даний розділ сайту movi.com.ua повністю присвячений словникам японської мови.

Сюди ми намагаємося додавати лише найкращі японські словники, які тільки можна знайти в мережі Інтернет у вільному доступі.

Більшість японських словників, які Ви зустрінете в даному розділі можна скачати, у тому числі безкоштовно, як і всі інші навчальні посібники з японської та інших іноземних мов.

Сподіваємося, що Ви зможете підібрати собі на нашому сайті відповідний словник японської мови або ж інший посібник для вивчення японської мови.

 

Нижче Ви можете розглянути всі японські словники, представлені на сайті movi.com.ua

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Японсько-російський російсько-японський словник сучасного сленгу й ненормативної лексики

Японо-російський російсько-японський словник сучасного сленгу й ненормативної лексики

“Японсько-російський російсько-японський словник сучасного сленгу й ненормативної лексики” містить слова, словосполучення й фрази, які надані в буквальному, а не літературному перекладі, тому особам молодше 18 років цим посібником користуватися не бажано.

Детальніше...

 

Ідеальний тлумачний словник

Ідеальний тлумачний словник

“Ідеальний тлумачний словник” – японський словник, у якому надається дуже корисна інформація про лексику цієї іноземної мови. Посібник не потребує від учнів спеціальної лінгвістичної підготовки й тому він буде корисний для лінгвістів-японістів широкого профілю, які зможуть довідатися із книги багато цікавих фактів про конкретні слова й вирази.

Детальніше...

 

Словник читання японських імен і прізвищ

Словник читання японських імен і прізвищ

“Словник читання японських імен і прізвищ” містить більше 80 тисяч японських імен, прізвищ і псевдонімів із зазначеними варіантами читання в російській транскрипції. Даний навчальний посібник складений за звичною ключовою системою. Наприкінці японського словника Вашій увазі пропонується стаття “Японські імена й прізвища як явище мови й писемності” і досить корисне доповнення - “Покажчик читання других компонентів в іменах і псевдонімах”. Також у книзі наводиться таблиця порівняння російської та латинської транскрипцій, за допомогою якої цим словником можуть користуватися навіть англомовні читачі.

Детальніше...

 

Японсько-російський словник. Т. Фудзінума

Японсько-російський словник. Т. Фудзінума

“Японсько-російський словник” – словник складений групою японських лінгвістів під загальною редакцією Т. Фудзінума. Посібник призначений як для людей, які тільки почали вивчати японську мову, так і для викладачів цієї іноземної мови.

Детальніше...

 

Японсько-російський і російсько-японський словник з системотехніки і робототехніки

Японсько-російський і російсько-японський словник з системотехніки і робототехніки

“Японсько-російський і російсько-японський словник з системотехніки і робототехніки” містить близько 13 000 тисяч термінів і термінологічних виразів на наступні тематики: системотехніка, робототехніка, штучний інтелект.

Детальніше...

 

Великий російсько-японський словник. Зарубін С.Ф.

Великий російсько-японський словник. Зарубін С.Ф.

Великий російсько-японський словник. Зарубін С.Ф. складається з 50 тис. слів сучасної російської літературної мови з перекладом на японську мову. Автори даного посібника ставили перед собою завдання надати перекладачам словник, що відповідає сучасним вимогам практики перекладу. Російсько-японський словник буде корисним для наукових керівників, фахівців, перекладачів і студентів.

Детальніше...

 

Японське дієслово. Великий словник-довідник

Японське дієслово. Великий словник-довідник

“Японське дієслово. Великий словник-довідник” складається з 11 тис. дієслів. Головним критерієм включення дієслова в словник була частота його використання в художній і науково-популярній літературі, у засобах масової інформації, періодичній пресі й побутовому розмовному мовленню. Також у словнику дані лексико-граматичні категорії дієслів, їхні форми й особливості використання.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Японсько-англо-російський фізичний словник

Японсько-англо-російський фізичний словник

“Японсько-англо-російський фізичний словник” складається з більше чим 24 тис. термінів і термінологічних сполучень із таких розділів фізики: механіка, фізика твердого тіла, молекулярна фізика, термодинаміка, квантова фізика, електродинаміка, атомна і ядерна фізика, геофізика, астрофізика, теорія електромагнітного поля й ін.

Детальніше...

 

Японсько-російський словник з радіоелектроніки

Японсько-російський словник з радіоелектроніки

“Японсько-російський словник з радіоелектроніки ” складений з  35 тис. термінів і стійких термінологічних виразів з таких тем: загальна радіотехніка, імпульсна радіотехніка, зв'язок, поширення радіохвиль, радіовимірювальна техніка, телебачення, звуко- і відеозапис, обчислювальна й комп'ютерна техніка, мікроелектроніка, прикладна радіоелектроніка, технологія виробництва радіотехніки , деталі й складові матеріали радіоапаратури.

Детальніше...

 

Японсько-російський навчальний словник ієрогліфів

Японсько-російський навчальний словник ієрогліфів

“Японсько-російський навчальний словник ієрогліфів” містить більше 5000 ієрогліфів, причому  4500 з них пояснено, а до інших наведені скорочені або варіантні форми. Цей японський словник виходить другим виданням, з виправленнями й доповненнями (перший варіант був виданий в 1956 р.).

Детальніше...

 

Великий японсько-російський словник

Великий японсько-російський словник

"Великий японсько-російський словник" - це перший Великий Японсько-російський фонетичний словник. Словник містить більше 100 000 слів сучасної японської мови , розділених на теми: побутова й суспільно-політична лексика, спеціальна термінологія. У посібнику представлено багато сталих словосполучень, ідіоматичних й образних висловів, а також народних прислів'їв і приказок

Детальніше...

 

Російсько-японський словник (Того, Сомея, Ісоя, Ісіяма)

Скачати

Дана книга є найбільшим російсько-японським словником, що коли-небудь видавалися в Японії.

До складу даного російсько-японського словника увійшло близько 260 000 слів.

Детальніше...

 

Японсько-російський словник ієрогліфів

Скачати словник

Розглянутий японсько-російський словник містить у собі близько 2300 ієрогліфів і 7000 ієрогліфічних поєднань.

Детальніше...

 

Короткий японсько-російський словник ієрогліфів

Скачати

"Короткий японсько-російський словник ієрогліфів" містить 2300 часто вживаних ієрогліфів і їх 7000 поєднань.

Даний японсько-російський словник рекомендується використовувати всім, хто вивчає японську мову самостійно або з репетитором.

Використовуючи даний посібник, ми навчимося читати і розуміти значення великих ієрогліфів, побачимо у посібнику фонетичні ключі і ієрогліфічний вказівник по кількості рисок у кожному.

"Короткий японсько-російський словник ієрогліфів" надасть допомогу всім, хто хоч якось пов'язаний з Японією і її мовою.

Детальніше...

 

Російсько-японський словник. Зарубін С.Ф.

Скачати

Це найбільший в нашій країні російсько-японський словник. Він містить 50 000 слів сучасної російської літературної мови з докладним розглядом значень кожного.

"Російсько-японський словник" призначений широкому колу людей: працівникам науки і практики, спеціалістам, перекладачам, студентам і викладачам сходознавчих вузів.

Детальніше...

 

Японсько-російський словник JARDIC

 Скачати

"JARDIC" - це електронний японсько-російський словник, який дає можливість:

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Японсько-російський фразеологічний словник

Скачати

Ми спостерігаємо видання "Японсько-російський фразеологічний словник", що є першим словником такого виду, в якому міститься 4000 фразеологічних слів, що вживаються в повсякденному житті сучасними японцями.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика