Мови ->

Японські розмовники

Кращі розмовники японської мови на movi.com.ua

Японські розмовники на сайті movi.com.ua. У даному розділі Ви зможете знайти та безкоштовно скачати відмінні розмовники японської мови, які чудово підійдуть для туристичних, ділових та інших поїздок в Японію.

Тут ми розміщуємо найкращі японські розмовники, які тільки можна знайти у вільному доступі в мережі Інтернеті.

Кожен японський розмовник, який тут Ви побачите, доступний для безкоштовного скачування.

Сподіваємося, що Ви знайдете тут японський розмовник, який максимально задовольнить Ваші вимоги.

Нижче представлені всі  розмовники японської мови, які викладені на даному сайті

Російсько-англо-японський розмовник і словник

Російсько-англо-японський розмовник і словник

Вашій увазі представлений унікальний навчальний посібник, який являє собою трьохмовний розмовник. Книга призначена, у першу чергу, для осіб, які збираються відвідати Японію, і не знають японської мови.

Детальніше...

 

Розмовник "Російсько-японські розмовні вирази на всі випадки життя"

Розмовник

“Російсько-японські розмовні вирази на всі випадки життя” – чудовий навчальний посібник, що дозволить Вам за допомогою аудіозаписів ознайомитись з лексикою найбільш вживаних щоденних тем. Даний російсько-японський розмовник, безсумнівно, буде корисний як російськомовним людям, які вивчають японську мову, так й японцям, що вивчають російську.

Детальніше...

 

Російсько-японський розмовник. Невєров С. В.

Російсько-японський розмовник. Невєров С. В.

“Російсько-японський розмовник. Невєров С. В. ” містить загальну інформацію про Японію, приклади японського усного мовлення, які необхідні для щоденного спілкування в найрізноманітніших ситуаціях. В даному японському розмовнику Вашій увазі представлена лексична інформація, що стосується мистецтва, спорту, засобів масової інформації, зовнішньої торгівлі, сільського господарства, рибальства. Цей навчальний посібник буде корисний для широкого кола осіб - студентів, туристів, фахівців зовнішньої торгівлі, організаторів виставок. Також може бути використаний під час самостійного вивчення японської мови.

Детальніше...

 

Російсько-японський розмовник. І. А. Шеїна

Російсько-японський розмовник. І. А. Шеїна

“Російсько-японський розмовник. І. А. Шеїна” складається з необхідної кількості слів і фраз, які дозволяють вести розмовне мовлення китайською мовою при поїздках по роботі або відпочинку в Китай. Крім того, наприкінці посібника дається список часто вживаних ієрогліфів.

Детальніше...

 

Новий російсько-японський розмовник для туристів і ділових людей

Скачати

Вашій увазі представлений російсько-японський розмовник для туристів і ділових людей, які хочуть розмовляти на японській мові.

Даний російсько-японський розмовник для туристів познайомить Вас з японським повсякденним життям, особливо виділяючи короткі теми країнознавчого характеру.

Детальніше...

 

Російсько-англо-японський розмовник та словник

 Скачати

"Російсько-англо-японський розмовник і словник" допоможе людям, які прибули в Японію, висловлюватися в найпоширеніших життєвих ситуацях.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Японська - Бібліотека
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика