Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Вивчення японської мови

На сьогоднішній день вивчення японської мови дуже поширене, оскільки для 120 мільйонів чоловік ця мова є рідною. Мова ця займає 9 місце в списку найбільш поширених мов, які вивчають оф-лайн. Завдяки інтернету, користувачі вивели його на 4 місце он-лайн. Близько 1 мільйона чоловік вивчає цю іноземну мову. Ці люди, в основному, на Гаваях, Перу, Бразилії, Канаді і т.д.

Економіка цієї країни займає лідируючі позиції у всьому світі. Японські концерни давно відомі кожній людині. Це Sony, Casio, Toshiba, Canon, Honda, Toyota, Mitsibishi. Ці компанії - глобальні гравці на світовому ринку, присутні на ринках практично всіх країн. Стає зрозумілим, що вивчення японської мови має стало пріоритетним завданням тих, хто збирається вести бізнес-справи з Японією або в Японії.

Ця країна залишається однією з найбільш розвинених країн світу, закуповуючи при цьому електроенергію в кількості 95% у інших країн. Японія, у якої немає армії, яка купує нафту, газ, електроенергію, збільшує зростання валового продукту. Для багатьох це просто неймовірно. Завдяки їхній країні ми користуємося електронікою, у тому числі і комп'ютерами. Звичайно, не всі деталі цих самих комп'ютерів їх виробництва, але однозначно вони зроблені в Азії.

Вивчення японської мови як лінгвістичної групи.

На сьогоднішній день, лінгвістична група японської мови займає третє місце за величиною в інтернеті. Перше місце займає англійська, друге - китайська. Щодня користуються інтернетом 88 мільйонів японців. Це 10% всіх користувачів Всесвітньої павутини.

Вивчення японської мови відкриває широкі можливості спілкування не тільки в мережі. Як же можна отримувати величезну кількість свіжої інформації, новин без знання мови? Ніяк! Таким способом можна знайти ділових партнерів, друзів.

Краще всього відвідувати такі курси, адміністрація яких забезпечить після проходження навчання, стажування, скажімо, в японському інституті практичного сходознавства строком від 1 року до 2 років. Можна розглянути варіанти поїздки на щорічні літні лінгвістичні стажування строком від 1 місяця. Проходження стажування - це не тільки відвідування практичних занять, але й пізнання культури Японії, огляд вечірніх міст, нові знайомства з цікавими людьми.

Японія змогла зберегти свої традиції, незважаючи ні на що. перебуваючи в цій країні, не забудьте відвідати знаменитих ковалів, які досі виготовляють, знамениті на весь світ, мечі Катани, які можуть одним ударом розрубати одночасно кілька товстих бамбуків. Відомо, що бамбук по своїй щільності дорівнює 2-м людям. А розрубує меч 2 таких бамбука.

Раджу глянути на сад каменів, що нагадує океан з 15 островами, якими служать 15 каменів на піску. Ці камені виставлені так, що з будь-якого ракурсу ви бачите тільки 13 штук. Неймовірно, правда?

Японці люблять вести бізнес з людьми європейських країн, які знають їх мову. Чому так? Так все просто. Японська мова важка у вивченні, тому треба докласти чимало зусиль, постійно себе змушувати навчатися, а не ухилятися від занять, потрібно мати неймовірне терпіння, наполегливість, загалом, треба бути цілеспрямованим. У вас саме такі якості, раз ви навчаєтеся японській мові. Японські роботодавці або партнери високо оцінять таких людей, так як вже знають, якими якостями ті володіють.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Японська - Бібліотека
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика