Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

5 міфів про японську мову

Ви цікавитеся східними мовами й хочете вивчати японську мову? Тоді ця стаття, безсумнівно, буде Вам корисна. У даному матеріалі ми надамо Вашій увазі найбільш популярні міфи про японську мову й постараємося викрити деякі не зовсім правдиві кліше, які стосуються цієї іноземної мови.

Міфи про японську мову

 • Читати й писати на японській необхідно тільки вертикально. До приходу європейців, японці дійсно писали вертикально й справа наліво. Але під впливом мовних культур, у яких прийнято писати зліва направо й у рядок, у японській мові зараз використовується й звичний для нас варіант читання й написання. Якщо Ви дійсно хочете вивчити цю мову на пристойному рівні, то будьте готові до двох варіантів написання.
 • Хірагана й китакана краще ієрогліфіки. На перший погляд у цьому є логіка. Для іноземців краще користуватися писемністю, що їм ближче за структурною будовою. Але тут є один нюанс - у японській писемності відсутні пробіли й коми. Весь текст пишеться разом одним масивом. І позитивна роль ієрогліфів якраз й полягає в тому, щоб виділити окремі слова в реченні.
 • Ми щиро сподіваємося, що, прочитавши нашу статтю, Ви довідалися щось корисне й пізнавальне для Вас, і міфи про японську мову, наведені тут, розвіють Ваші страхи перед вивченням цієї цікавої й незвичайної іноземної мови.

  Пошук по сайту
  загрузка...
  загрузка...
  Вхід/Реєстрація
  
  Японська - Бібліотека
  Підписатися на розсилку
  Яндекс.Метрика