Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що необхідно знати кожному, хто вирішив вивчати японську мову

Насамперед, хочеться відзначити, що ця стаття призначена для тих, хто твердо вирішив вивчати японську мову. Адже тут ми опишемо багато негативних сторін вивчення цієї мови. Необхідно розуміти, що вивчення будь-якої іноземної мови не такий уже й легкий процес, що вимагає значних витрат часу, зусиль й, можливо, грошей. Але при підготовці даної статті, ми опиралися на твердження, що “обізнаний - значить озброєний”.  І якщо Ви зважилися на вивчення японської мови, то повинні прочитати кілька важливих моментів, на які варто звернути увагу під час підготовки й проведення занять.

Японська мова одна з найважчих мов у світі

Багато хто стверджує, що це не так. Але на наш погляд тут необхідно одне маленьке доповнення. Це одна з найбільш складних мов для європейців. Ну не так ми усвідомлюємо речі навколо нас, як японці, у нас інші моральні пріоритети й цінності. Із цим потрібно змиритись і це треба прийняти. Дуже багато часу прийдеться витратити на усвідомлення таких от нюансів японської мови.

Багато часу піде на зубріння

Існують, звичайно, сучасні методики вивчення ієрогліфів, але від зубріння нікуди не дітись. Адже потрібно вивчити зовсім іншу писемність, з незвичною граматикою. На початку процесу навчання Ви зіштовхнетесь з відсутністю асоціацій. Те, що один символ може означати кілька значеннєвих варіацій, тільки на перший погляд здається спрощенням, а насправді також викличе багато заплутаних, незрозумілих моментів. Тому необхідно багато часу й зусиль, для того, щоб розібратися у всьому цьому.

Японська мова швидко забувається

Якщо не використовувати всі придбані під час занять знання, то все дуже швидко забувається, змазується й накладається одне на інше. Якщо хочете досконало вивчити японську мову, то необхідно постійно практикуватися: писати тексти японською мовою, читати газети, спілкуватися в скайпі.

Чому ж багато хто йде на це?

Відразу згадується відмінне прислів'я: “Без праці не витягнеш і рибки зі ставка”. Повірте, всі ці труднощі під час вивчення японської мови варті того. Знання японської мови відкриває перед Вами найширший спектр можливостей. Можна знайти престижну роботу, а можна відправитися подорожувати в Японію, оцінивши повною мірою всі краси й специфіку цієї країни. Ну й, нарешті, можна просто одержати величезне задоволення від можливості виразити свої думки на цій дивній мові, глянути на звичні для нас речі під зовсім новим кутом, оцінити всю гармонійність східного менталітету.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Японська - Бібліотека
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика