Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Поради з вивчення японської мови самостійно

Японська мова - це одна із самих цікавих мов сучасності. Її сліди ми вже давно можемо побачити навколо себе: чудова японська кухня - суші, дивні, але при цьому захоплюючі мультфільми - аніме, традиційний японський одяг - кімоно. Тому не дивно, що дуже багато з людей бажають вивчити японську мову.

Способів вивчення японської мови існує досить багато: курси, навчання в університеті, заняття з репетитором. Про все це ви можете прочитати в сусідніх матеріалах. Ну а в даній статті ми зупинимося на самостійному вивченні японської мови. Ми надамо Вашій увазі поради, які, як ми сподіваємося, допоможуть Вам на заняттях з навчання цій чудесній й такій незвичній нам мові.

Вибір навчальних матеріалів

Почнемо ми, мабуть, із правильного вибору навчальних матеріалів. Для правильної організації навчального процесу самостійного вивчення японської мови необхідні: словники, самоучителі, аудіоматеріали, довідники.

Одним словником тут не обійтися. Як мінімум необхідні такі словники: японсько-російський, російсько-японський, словник ієрогліфів. Намагайтеся вибирати не найбільший в обсязі словник, а такий що б був зручний для Вас.

Самоучителів і підручників повинне бути декілька. При цьому вони повинні гармонійно доповнювати один одного.

Серед інших матеріалів бажано знайти гарні аудіокурси, для придбання гарної вимови й вивчення фонетики, відеокурси - таку інформацію наш мозок швидше й ефективніше запам'ятовує, комп'ютерні ігри або програми для придбання навичок читання, письма й граматики.

Поради для початківців самостійного вивчення японської мови

  1. Починайте процес навчання із граматики, тобто з початкових азів. Постарайтеся знайти самоучителі з японською лексикою в англійській транскрипції.
  2. Комбінуйте різні методики для збільшення ефективності навчального процесу. Не бійтеся експериментувати з різними варіантами вивчення лексики, граматики й ієрогліфіки японської мови. Згодом Ви знайдете оптимальне для себе сполучення методів вивчення.
  3. Намагайтеся побільше слухати японську розмовну мову. А ще краще самим брати участь у діалогах на японській. Для цього відмінно підійде скайп.
  4. Дивитеся фільми або аніме без перекладу з російськими субтитрами. Даний метод дозволяє в легкій і цікавій формі засвоювати японську мову й збільшити лексичний запас.
  5. Читайте побільше адаптованої літератури. При цьому використовується зорова пам'ять і логіка, що дозволить набагато ефективніше вивчати японські ієрогліфи.

Самостійне вивчення японської мови нелегкий, але захоплюючий процес. Сприймання іншої культури й традицій захоплює й робить його ненудним і цікавим. Ще одним немаловажним фактором, який сприяє вивченню японської мови, є те, що людей з гарним рівнем знань японської мови в нашій країні цінують, і така людина завжди може знайти для себе престижну роботу. Вивчайте японську мову й удачі Вам у Ваших починаннях!

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Японська - Бібліотека
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика