Мови ->

Японська мова

Все для вивчення японської мови на movi.com.ua

Японська мова на сайті movi.com.ua. У даному розділі сайту movi.com.ua знаходяться різні навчальні посібники для вивчення японської мови, а також корисні статті та рекомендації щодо різних аспектів, що стосуються даної мови.

Тут Ви зможете розглянути всілякі підручники, самоучителі, аудіо-курси, навчальні програми і багато чого іншого, що стане в нагоді Вам в освоєнні японської мови.

Всі навчальні посібники з японської мови, які представлені в цьому розділі, Ви зможете скачати, у тому числі і безкоштовно. Крім того, при необхідності, багато з навчальних матеріалів з японської мови, можна буде замовити через інтернет-магазини Labirint.ru і My-Shop.ru.

Бажаємо Вам легкого та успішного навчання цій складній, але перспективній іноземній мові.

Як орієнтуватися в розділі "Японська мова"

Всі навчальні посібники розділу "Японська мова" були згруповані за категоріями, які, у свою чергу, були розподілені по блоках.

Блоки зі списком категорій, Ви можете побачити в правій колонці під блоком "Вхід / Реєстрація".

Отже, трохи докладніше про блоках.

Блок "Вчимо Японську"

Тут Ви знайдете категорії, які містять матеріали, що використовуються безпосередньо для навчання японській мові.

На даний момент, тут спостерігаються такі категорії:

Блок "Японський - Бібліотека"

У цьому блоці містяться категорії з матеріалами, які використовуються в якості допоміжних при вивчення японської мови і завдяки яким навчання стає легшим, ефективним і цікавим.

На даний момент в цьому блоці є такі категорії:

Нижче можна ознайомитися зі статтями та рекомендаціями з японської мови

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

5 міфів про японську мову

Ви цікавитеся східними мовами й хочете вивчати японську мову? Тоді ця стаття, безсумнівно, буде Вам корисна. У даному матеріалі ми надамо Вашій увазі найбільш популярні міфи про японську мову й постараємося викрити деякі не зовсім правдиві кліше, які стосуються цієї іноземної мови.

Детальніше...

 

Що необхідно знати кожному, хто вирішив вивчати японську мову

Насамперед, хочеться відзначити, що ця стаття призначена для тих, хто твердо вирішив вивчати японську мову. Адже тут ми опишемо багато негативних сторін вивчення цієї мови. Необхідно розуміти, що вивчення будь-якої іноземної мови не такий уже й легкий процес, що вимагає значних витрат часу, зусиль й, можливо, грошей. Але при підготовці даної статті, ми опиралися на твердження, що “обізнаний - значить озброєний”.  І якщо Ви зважилися на вивчення японської мови, то повинні прочитати кілька важливих моментів, на які варто звернути увагу під час підготовки й проведення занять.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Поради з вивчення японської мови самостійно

Японська мова - це одна із самих цікавих мов сучасності. Її сліди ми вже давно можемо побачити навколо себе: чудова японська кухня - суші, дивні, але при цьому захоплюючі мультфільми - аніме, традиційний японський одяг - кімоно. Тому не дивно, що дуже багато з людей бажають вивчити японську мову.

Способів вивчення японської мови існує досить багато: курси, навчання в університеті, заняття з репетитором. Про все це ви можете прочитати в сусідніх матеріалах. Ну а в даній статті ми зупинимося на самостійному вивченні японської мови. Ми надамо Вашій увазі поради, які, як ми сподіваємося, допоможуть Вам на заняттях з навчання цій чудесній й такій незвичній нам мові.

Детальніше...

 

Освіта в Японії

Важливість гарної освіти для японців

У Японії одним з найбільших пріоритетів у житті вважається одержання гарної освіти. З малого віку діти живуть із думкою, що для досягнення поваги навколишніх необхідно одержати освіту. Наприклад, академіки в Японії прирівнюються по духовному стану до рівня імператора, а повага до учителя-сенсея така ж, як і до батька сімейства.

Японська система освіти вважається найбільш жорсткою й складною в усьому світі. У школах діти тут вчаться 240 днів у році, а після школи ще і йдуть у репетиторські школи “дзюку”. Домашніх завдань задають іноді стільки, що діти по 6-7 годин після школи сидять за ними. У більшості шкіл заняття тривають і по суботах. А вже одержання вищої освіти вважається чи не головною метою життя.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Діалекти в японській мові

Загальна характеристика діалектів в японській мові

Японська мова – одна із найпоширеніших мов світу, на якій говорять понад 125 мільйонів людей. Відноситься до алтайської сім'ї мов. Японці називають свої діалекти загальним словом “хоуген”. У японській мові налічується понад десяти діалектів. Це пояснюється такими факторами як: географічні характеристики Японських островів, ізоляція від зовнішнього світу. Відмінність діалектів японської мови в основному складається в наголосах, морфології дієслів, використанні часток. Деякі діалекти ще відрізняються між собою складом приголосних і голосних звуків. Основою літературної японської мови є діалект міста Токіо.

Всі діалекти японської мови ділять на дві групи: східні і західні. Крім них ще виділяють діалекти островів Рюкю й Косю. Відмітною характеристикою східних діалектів є акцентування приголосних звуків, а в західні навпаки - голосних.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Вивчення японської мови в онлайн-режимі

Про Японію і японську мову

Неповторна культура Японії заворожує й привертає увагу до себе людей із усієї земної кулі. Повністю зануритись в неї, можна лише вивчивши японську мову. Але якщо викладачів англійської, німецької й інших європейських мов знайти не становить проблем, то гарних і кваліфікованих викладачів японської мови в нашій країні не так і багато.

Але ми вже давно живемо у світі Інтернету, що дозволяє знайти необхідного Вам викладача далеко за межами міста, у якому Ви живете. Завдяки цьому вивчення японської мови онлайн й одержало таку популярність.

Детальніше...

 

Як японці сприймають кольори

Основи японського колірного світогляду

Кольорів і відтінків у світі існує величезна кількість. І насправді, у кожній мові є назви тільки основних кольорів і відтінків. Але японці в описі кольорів далеко “переплюнули” всі інші мови світу. У Японії здавна вважається, що існує чотири основних кольори: білий, чорний, червоний і синій. Вони одержали назву третинні кольори. Все-таки інші, на думку японців, є відтінками цих головних кольорів.

У країні Висхідного Сонця існує безліч назв різних колірних варіацій. Назвам відтінків кольорів у Японії присвячені цілі наукові праці, видаються довідники, їх вчать у школі.

Але людям, які виросли за межами Японії, важко сприйняти ці назви, тому що практично всі вони пов'язані з японськими рослинами або явищами природи, характерними для цього острова.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Історія японської мови

Гіпотези вчених щодо походження японської мови

На сьогоднішній день існує кілька гіпотез виникнення японської мови. Найбільш популярної вважається версія, відповідно до якої  японська походить від алтайської мови, коли континентальні пуєські племена завоювали Японські острови.

Дата цього історичного моменту III століття до н.е. Але точно визначити історичний початок утворення японської мови практично неможливо через те, що писемності як такої не існувало до приходу китайської ієрогліфіки. Перші ж дійсно підтверджені факти датуються вже III століттям н.е., коли більшість територій островів вдалося завоювати клану Ямато.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Вивчення японської мови

На сьогоднішній день вивчення японської мови дуже поширене, оскільки для 120 мільйонів чоловік ця мова є рідною. Мова ця займає 9 місце в списку найбільш поширених мов, які вивчають оф-лайн. Завдяки інтернету, користувачі вивели його на 4 місце он-лайн. Близько 1 мільйона чоловік вивчає цю іноземну мову. Ці люди, в основному, на Гаваях, Перу, Бразилії, Канаді і т.д.

Економіка цієї країни займає лідируючі позиції у всьому світі. Японські концерни давно відомі кожній людині. Це Sony, Casio, Toshiba, Canon, Honda, Toyota, Mitsibishi. Ці компанії - глобальні гравці на світовому ринку, присутні на ринках практично всіх країн. Стає зрозумілим, що вивчення японської мови має стало пріоритетним завданням тих, хто збирається вести бізнес-справи з Японією або в Японії.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Японська - Бібліотека
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика