Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

З чого почати вивчення італійської мови?

До вивчення італійської мови необхідно підійти з відповідальністю й терпінням.  Насамперед, потрібно визначитися з цілями вивчення цієї іноземної мови й строками. Від цього залежать способи й методи вивчення італійської мови. Тільки при наявності чітко визначених цілей і строків, можна підібрати оптимальну навчальну програму.

Ціль вивчення італійської мови можуть бути зовсім різна: для туристичних поїздок, по роботі, для комерційних і ділових контактів або просто тому, що Вам подобається ця гарна й мелодійна мова. Залежно від строків можна вибрати або інтенсивний процес навчання, коли початкові мовні навички італійської вивчаються за кілька місяців, або ж більше повільний навчальний процес, але який набагато легше контролювати.

Вибір способу вивчення італійської мови

Після визначення цілей і строків навчання можна вибрати й спосіб вивчення італійської мови. Детально зупинятися на способах вивчення італійської мови в цій статті ми не будемо. Якщо Ви бажаєте довідатися більш докладну інформацію, то Вашій увазі пропонуються сусідні статті, у яких ця інформація надається більш детально.

Відзначимо лише, що для вивчення ділової італійської Вам найкраще підійдуть заняття на курсах або з репетитором, якщо Ви хочете зв'язати Вашу майбутню професію з італійською мовою, те найкраще пройти навчання в університетах, а для прихильників італійської мови й культури найкраще підійде самостійне вивчення.

Методи вивчення італійської мови для початківців

Наостанок ми пропонуємо Вашій увазі методи, які найкраще використати на початковому етапі вивчення італійської мови:

Поступове звикання до італійської мови. Дуже просто реалізується через перегляд телевізійних каналів і прослуховування радіо італійською мовою. Даний метод ненав'язливо дозволить Вам вловити особливості італійської мови, а в майбутньому й поповнити свій лексичний запас.

Повторення почутого про себе. Намагайтеся всі почуті слова, фрази й речення дублювати. Спочатку, Ви будете вловлювати лише малу частину всього, що почуєте, але з розвитком мовних знань Ваше сприйняття італійської мови буде усе краще й краще.

Використовуйте картинки, які пов'язані з італійською мовою. Це можуть бути  будь-які картинки з газет, журналів або навіть книг. При відсутності напису італійською мовою, самі дописуйте значення всього, що зображено на їх. Зараз дуже популярні спеціальні картки зі словами італійською мовою.

Діалоги на побутові теми. Згодом можна буде перейти на діалоги італійською мовою. На основі найпростіших фраз і конструкцій намагайтеся скласти більш складні, вставляючи туди нові вивчені слова.

Слухайте пісні або аудіокниги італійською мовою. Це дуже зручний метод вивчення італійської мови, що дозволить займатися тренінгом цієї іноземної мови навіть під час поїздок або занять спортом.

Підводячи підсумки

Вивчаючи  італійську мову, пам`ятайте, що найважливіше це регулярність і систематичність занять і практика. Якщо Ви будете займатися раз або два в тиждень, то не будете мати позитивного результату й швидко закинете італійську мову. Якщо Ви не будете на практиці використовувати свої мовні навички італійської, то Ви ніколи не зможете досягти бажаного рівня.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика