Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Як поліпшити свою вимову італійською мовою?

Італійська мова вважається однією з найкрасивіших і мелодійних мов у світі. У нашій країні бажаючих її вивчати з кожним роком стає все більше й більше.  Правильна вимова грає дуже більшу роль при оцінці рівня знання італійської мови. Але в цій мові, як й у будь-якій іншій іноземній мові, існують свої особливості розмовної мови, які ми й обговоримо в цій статті.

Ми представимо Вашій увазі коротку характеристику особливостей італійської мови, а також наведемо корисні приклади того, як поліпшити свою вимову італійською мовою.

Особливості італійської мови

Взагалі італійська мова не вважається складною: у ній відсутні специфічні, невластиві іншим мовам звуки. Але все-таки італійська вимова має ряд складностей:

  • приголосні в італійській мові, у порівнянні з українськими, звучать дзвінкіше й чіткіше;
  • україномовним людям не завжди виходить розрізнити закриті звучні голосні е та о;
  • у ненаголошеному складі голосні звуки завжди зберігають своє повноцінне звучання;
  • в італійській мові відсутня різниця між вимовою голосних у ненаголошеному й ударному складах, але при цьому є відмінність у тривалості проголошення ударного складу: він, як правило, звучить більш розтягнуто й енергійно;
  • ще однією особливістю італійської вимови є твердість звучання приголосних перед всіма голосними;
  • для фонетики італійської мови характерна наявність великої кількості подвоєних приголосних, що необхідно враховувати як при написанні, так і при вимові;
  • в італійській мові інтонація при висловленні фрази дозволяє виділяти найбільш важливе слово.

Способи поліпшення вимови італійською мовою

Запис своєї італійської мови з наступним прослуховуванням. Сучасні технології дозволяють без проблем записати власну вимову. Після цього її можна зрівняти з вимовою носіїв мови й зосередити свою увагу на тих моментах, у яких існують відмінності.

Використання скоромовок. Не думайте, що тільки дитину можна навчити правильно вимовляти слова таким методом. І соромитися тут нема чого. Використання італійських скоромовок значно поліпшить Вашу вимову італійською мовою.

Побільше практикуйтеся. Ідеальним варіантом тут звичайно будуть дилогії з носієм мови. Використовуючи скайп, Вам не складе зусиль знайти собі італомовного співрозмовника.

Комп'ютерні додатки. Зараз у мережі Інтернет можна знайти цікаві програмки, які спеціально розроблені для поліпшення вимови італійською мовою.

Знайдіть італійські теле- і радіоканали. Намагайтеся, якщо у Вас є вільна хвилинка, дивитися або слухати їх. Безсумнівно, що Вам і самим буде цікаво довідатися новини про громадське життя, культуру або спорт в Італії або подивитися якийсь фільм італійською мовою.

Насправді способів поліпшити свою вимову італійською мовою існує величезна кількість. Трохи фантазії і бажання вивчати та практикуватись в італійській мові відкриють перед Вами безліч різноманітних варіантів.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика