Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 13
ХудшийЛучший 

Швидке вивчення італійської мови

Швидке вивчення іноземної мови реальність або міф?

У наш час необхідність швидко вивчити ту або іншу іноземну мову виникає все частіше й частіше. Причини для цього можуть бути зовсім різні. Деяким потрібно терміново їхати за кордон на ділову зустріч, інші летять відпочивати за кордон. Так чи можливе швидке вивчення мови? І наскільки воно швидке.

На прикладі італійської мови ми розглянемо, як можна швидко вивчити іноземну мову й що для цього треба. Насамперед, для швидкого вивчення італійської мови необхідна мотивація, бажання вчити й розуміння своїх можливостей. Крім цих основних факторів, що впливають на позитивний результат, існують, звичайно, і багато інших таких як: складність самої мови, обмежена кількість часу на навчання, фінансова сторона питання. Але ці фактори впливають скоріше на час за який Ви вивчите іноземну мову.

Способи швидкого вивчення італійської мови

Швидке вивчення італійської мови можна організувати по-різному. Але ми б рекомендували Вам не зациклюватись на виборі якогось конкретного методу вивчення італійської мови. Для найбільш швидкого сприйняття мовних навичок, збільшення лексичного запасу слів і вироблення правильного усного мовлення найкраще використовувати комплексний підхід. Тобто використовувати прогресивний й дуже популярний зараз комунікативний метод й при цьому записатися на курси італійської мови або, якщо дозволяють кошти, найняти приватного репетитора.

10 порад для швидкого вивчення італійської мови

Ми наведемо Вам рекомендації, за допомогою чого і як швидко вивчити італійську мову. Сподіваємося, що, скориставшись нашими порадами, Ви зможете досягти того рівня знань італійської мови, на який Ви розраховували, коли починали читати цю статтю.

  1. Відправтеся в місця, де говорять на справжній італійській мові. Найшвидший спосіб вивчити італійську мову це відправиться в подорож до Італії. Повне занурення в італійську мову, відчуття культури й побуту італійського народу навколо себе – от що сприяє найбільш швидкому вивченню італійської мови.
  2. Найдіть італомовних людей для того, що б розмовляти з ними на повсякденні теми. На сьогоднішній день всесвітня мережа Інтернет дозволяє без найменших фінансових витрат спілкуватися з людьми з будь-якого куточка земної кулі.
  3. Якнайбільше слухайте радіо й дивіться телепередачі італійською мовою. Ви повинні чітко розуміти, що чим більше у Вас практики в сприйнятті усної італійської мови, тим швидше Ви вивчите цю мову.
  4. Дивіться фільми італійською мовою. Перегляд фільмів задіє зорову пам'ять. Завдяки асоціаціям, які у Вас будуть викликати фільми, набагато ефективніше збільшується словниковий запас. Причому найкраще дивитися фільми, зняті в Італії, тому що це ще дає корисну й цікаву інформацію про Італію, її культуру, традиції й історію.
  5. Читайте побільше книг з італійськими словами. Читання книг італійською мовою сприяє поліпшенню Вашої лексики й граматики.
  6. Співайте італійські пісні. Так можливо у Вас немає вокальних здібностей або Ви соромитеся співати в громадських місцях, але ніхто ж не забороняє робити це, коли Ви вдома. А спів італійською мовою значно поліпшить Вашу вимову.
  7. Гра. Хто Вам сказав, що граючи в ігри, Ви не вивчите іноземну мову. Не вірте цьому. Граючи в різноманітні ігри, Ви не тільки весело проводите час, але й значно прискорюєте процес вивчення італійської мови.
  8. Використовуйте написи. Для цього підійдуть навіть звичайні стікери. Для прискореного й більше ефективного вивчення слів пишіть назви предметів, які Вас оточують, на італійській й прикріплюйте стікери до цих речей.
  9. Використовуйте італійські фрази й приказки в повсякденному житті. Постарайтеся замінити українські фрази й вирази еквівалентними італійськими.
  10. Запишіться на курси італійської мови або найміть репетитора. Часто зі сторони видніше, що ж у Вас не виходить й як це виправити. А якщо це бачить дипломований фахівець із італійської мови, то тоді процес навчання італійській мові явно піде швидше.

Коротко підводячи підсумки

Так, звичайно, написано все тут гладко та просто й на практиці якась порада може допомогти, а інша ні. Важливо пам'ятати, що всі ми мислимо по-різному, у кожного більше розвинені певні здатності і щось дається простіше, а щось складніше. Необхідно вибрати ті способи й методи, які дають результат конкретно Вам, а не всім іншим. Експериментуйте, дізнавайтеся здатності Вашого організму й Ви безсумнівно зможете досягти потрібного Вам результату.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика