Мови ->

Італійська мова

Все для вивчення італійської мови на movi.com.ua

Італійська мова на сайті movi.com.ua. У даному розділі нашого сайту Ви зможете знайти все, що стосується вивчення італійської мови: статті, рекомендації і найголовніше різні ефективні навчальні матеріали, які рекомендуються до використання при вивченні італійської мови.

На нашому сайті знайдуться відповідні навчальні матеріали для всіх категорій користувачів: дітей, студентів, дорослих, початківців вивчення італійської мови, а також тих, хто хоче вдосконалити свої знання.

Відразу відзначу, що всі навчальні матеріали з італійської мови, які розміщені в цьому розділі, доступні для скачування, у тому числі і безкоштовного. Крім того частину з них Ви, при бажанні, зможете замовити через інтернет-магазини наших партнерів: Labirint.ru і My-Shop.ru.

Бажаємо Вам успіхів в оволодінні цією справді чудовою мовою!

 

Як орієнтуватися в розділі "Італійська мова"

Для зручності наших користувачів Всі навчальні матеріали були згруповані за відповідними їм категоріях, а категорії у свою чергу - по блоках.

Блоки зі списком категорій, Ви можете спостерігати в правій колонці відразу під блоком "Вхід / Реєстрація".

Давайте розглянемо, які ж є блоки і що в них входить.

Блок "Вчимо Італійський"

У цей блок увійшли категорії, що містять навчальні посібники з італійської мови.

На сьогоднішній день тут знаходяться наступні категорії:

Як бачите, на сьогоднішній день, вже назбиралося досить різних категорій навчальних посібників з італійської мови, тому вибирати Вам буде з чого.

Блок "Італійський - Бібліотека"

У розглядуваний блок увійшли категорії з допоміжними матеріалами для вивчення італійської мови, тобто матеріалами, які не є навчальними посібниками, але дозволяють зробити процес навчання більш цікавим, насиченим і ефективним.

На сьогодні в цьому блоці є наступні категорії:

Звичайно ж категорій в поточному блоці ще дуже мало, але ми постараємося до кінця року розширити їх кількість.

Нижче можете розглянути статті та рекомендації щодо вивчення італійської мови

Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

6 причин вивчати італійську мову

Ви все ще сумніваєтеся в доцільності вивчення італійської мови й не знаєте для чого вона Вам? Тоді ця стаття точно для Вас. Тут Ви знайдете корисну для себе інформацію про позитивні моменти, які дасть Вам вивчення цієї іноземної мови. І повірте, вивчення італійської мови - це правильний вибір!

Детальніше...

 

Освіта в Італії

Особливості системи освіти в Італії

Ще на початку минулого сторіччя викладання в навчальних установах в Італії велося латинською мовою. З тієї пори освітня система Італії встигла пройти цілу низку реформ. Головна особливість нинішньої системи освіти - контроль держави за всіма навчальними закладами в країні. Він забезпечується Міністерством освіти Італії, що невпинно стежить за матеріальним забезпеченням, плануванням й організацією навчальних програм, кваліфікацією вчителів і викладачів.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Вивчення італійської мови за допомогою пісень

Прослуховування пісень - це відмінний спосіб закріпити існуючі навички італійської мови, опанувати гарну вимову й збільшити свій лексичний запас. Але, напевно, найбільшим достоїнством даного способу вивчення італійської мови є те, що процес навчання проходить легко й цікаво. У стані розслабленості Ваш організм набагато ефективніше сприймає інформацію.

Науково доведено, що за сприйняття музики відповідає ліва півкуля мозку, яку ще називають творчою, тоді як за мовне сприйняття відповідає права півкуля. Тому пенсії запам'ятовуються краще, ніж проста мова. Також важливу роль грає ритм пісні. Він дозволяє зосередитися й сфокусувати свою увагу.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

З чого почати вивчення італійської мови?

До вивчення італійської мови необхідно підійти з відповідальністю й терпінням.  Насамперед, потрібно визначитися з цілями вивчення цієї іноземної мови й строками. Від цього залежать способи й методи вивчення італійської мови. Тільки при наявності чітко визначених цілей і строків, можна підібрати оптимальну навчальну програму.

Ціль вивчення італійської мови можуть бути зовсім різна: для туристичних поїздок, по роботі, для комерційних і ділових контактів або просто тому, що Вам подобається ця гарна й мелодійна мова. Залежно від строків можна вибрати або інтенсивний процес навчання, коли початкові мовні навички італійської вивчаються за кілька місяців, або ж більше повільний навчальний процес, але який набагато легше контролювати.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Як поліпшити свою вимову італійською мовою?

Італійська мова вважається однією з найкрасивіших і мелодійних мов у світі. У нашій країні бажаючих її вивчати з кожним роком стає все більше й більше.  Правильна вимова грає дуже більшу роль при оцінці рівня знання італійської мови. Але в цій мові, як й у будь-якій іншій іноземній мові, існують свої особливості розмовної мови, які ми й обговоримо в цій статті.

Ми представимо Вашій увазі коротку характеристику особливостей італійської мови, а також наведемо корисні приклади того, як поліпшити свою вимову італійською мовою.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Вивчення італійської мови з репетитором

Способи вивчення італійської мови

На сьогоднішній день існують кілька способів вивчення італійської мови. Можна записатися на курси, поїхати в Італію, що б повністю зануритись в мовне середовище, або спробувати самостійно вивчити італійську мову. Ми ж представимо Вашій увазі інформацію про навчання італійській мові з репетитором. Чому з репетитором? У цій статті ми й розкриємо Вам позитивні моменти вивчення італійської мови за допомогою репетитора й чому варто вибирати такий спосіб.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 13
ХудшийЛучший 

Швидке вивчення італійської мови

Швидке вивчення іноземної мови реальність або міф?

У наш час необхідність швидко вивчити ту або іншу іноземну мову виникає все частіше й частіше. Причини для цього можуть бути зовсім різні. Деяким потрібно терміново їхати за кордон на ділову зустріч, інші летять відпочивати за кордон. Так чи можливе швидке вивчення мови? І наскільки воно швидке.

На прикладі італійської мови ми розглянемо, як можна швидко вивчити іноземну мову й що для цього треба. Насамперед, для швидкого вивчення італійської мови необхідна мотивація, бажання вчити й розуміння своїх можливостей. Крім цих основних факторів, що впливають на позитивний результат, існують, звичайно, і багато інших таких як: складність самої мови, обмежена кількість часу на навчання, фінансова сторона питання. Але ці фактори впливають скоріше на час за який Ви вивчите іноземну мову.

Детальніше...

 

Діалекти італійської мови

Причини виникнення діалектів в Італії

Наявність в італійській мові великої кількості різних діалектів і говорів можна пояснити в першу чергу історичними причинами – країна дуже тривалий час була територіально роздробленою. Кожен регіон розвивався по своєму, що не обійшло стороною й зміни в мові. Але в основі всіх діалектів італійської мови лежить латинська мова.

В епоху Ренесансу найбільшої популярності досяг тосканський діалект або точніше сказати флорентійський. З XVIII-XIX століття на його основі формується єдина літературна італійська мова.

Детальніше...

 

Історія італійської мови від початку й до сьогоднішніх днів

Початкова фаза формування італійської мови

Італійська мова відноситься до романських мов і сформувалася після падіння Римської імперії. Перші згадування про цю мову датуються X століттям. Своєму лексичному складу вона зобов'язана злиттю латині з мовами німецьких племен остготів і лангобардів. Уже трохи пізніше, в XI-XIII століттях, в діалект, що утворився раніше, додалося багато галісійських або старофранцузьких слів. Тоді ж і з'явилися перші згадування в літературі про італійську (Lingua volgare).

Детальніше...

 

Вивчення італійської мови. Способи навчання

Для кожної людини італійська мова супроводжується з різного виду асоціаціями - прекрасна архітектура, живопис, мода, кухня, музика. У мене Італія викликає асоціації колишньої величі Римської імперії, яка тримала навіть південь сьогоднішньої України, а також Венеція, яка зберегла красу архітектури з 13-14 століть.

Багато відвідувачів можуть сказати, що Венеція має неприємні запахи з-за води. Відзначу те, що італійці змогли зберегти своє місто, що знаходиться на воді, не дали стихії розмити ту красу, яка була багато століть назад і збереглася донині завдяки кваліфікованим майстрам.

Вивчення італійської мови різними способами

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика