Мови ->

Іспанські словники

Кращі іспанські словники на movi.com.ua

Іспанські словники на сайті movi.com.ua. Ви можете знайти в цьому розділі сайту movi.com.ua різні словники іспанської мови.

Ми намагаємося розміщувати в даному розділі тільки найкращі словники іспанської мови, які добре себе зарекомендували у користувачів.

Всі іспанські словники, з якими Ви тут ознайомитеся, можна скачати, у тому числі і безкоштовно.

Частину з представлених на сайті іспанських словників можна замовити через інтернет-магазини Labirint.ru і My-Shop.ru.

 

Ми сподіваємося, що даний сайт залишить у Вас тільки позитивні враження і Ви ще не раз його відвідайте.

Нижче представлені всі наявні на сайті словники іспанської мови

Рейтинг пользователей: / 11
ХудшийЛучший 

Великий ілюстрований енциклопедичний словник іспанської мови “Gran Diccionario Enciclopedico McGraw-Hill Ilustrado”

Великий ілюстрований енциклопедичний словник іспанської мови “Gran Diccionario Enciclopedico McGraw-Hill Ilustrado”

“Gran Diccionario Enciclopedico McGraw-Hill Ilustrado” - ілюстрований енциклопедичний іспанський словник від видавництва McGraw-Hill. У посібник ввійшло більше 85 тисяч статей й 8 тисяч зображень, фотографій, карт і схем найрізноманітнішої тематики.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Словник іспанської мови “Pocket Business Spanish Dictionary”

Словник іспанської мови “Pocket Business Spanish Dictionary”

“Pocket Business Spanish Dictionary” – іспанський словник, у який увійшло більше 5 тисяч слів, а також приклади ділової кореспонденції іспанською мовою. Даний навчальний посібник складений для учнів, які володіють англійською мовою на середньому рівні.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Словник синонімів, антонімів і паронімів іспанської мови

Diccionario de Sinonimos - Antonimos - Paronimos / Словник синонімів, антонімів і паронімів іспанської мови

“Diccionario de Sinonimos - Antonimos - Paronimos” – це словник іспанської мови, що містить більше 16 тисяч статей, які включають у себе близько 100 тисяч синонімів, 8 тисяч антонімів і велику кількість паронімів. Даний навчальний посібник призначений для широкого кола користувачів: фахівців лінгвістів, студентів і викладачів ВУЗів і просто тих, хто вчить цю іноземну мову самостійно.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 8
ХудшийЛучший 

1500 необхідних іспанських слів

1500 необхідних іспанських слів

В іспанському словнику “1500 необхідних іспанських слів” представлені 1500 найбільш використовуваних слів, за допомогою яких Ви зможете спілкуватися на щоденні теми під час поїздки за рубіж. Цей навчальний посібник буде відмінним доповненням до іспанського розмовника. Дане видання буде корисно всім, вивчаючим іспанську мову.

Детальніше...

 

Іспанський “Словник для студентів і школярів”

Словник для студентів і школярів

“Словник для студентів і школярів” – іспансько-російський / російсько-іспанський словник, який  буде корисним як для російськомовних людей, що вивчають іспанську мову, так і для іспанців, які вчать російську. Цей посібник допоможе знайти визначення потрібного Вам слова, а також підкаже його правильне вживання в реченні.

Детальніше...

 

Ненудна іспанська граматика

Ненудна іспанська граматика

“Ненудна іспанська граматика”- самоучитель іспанської мови, призначений для тих, хто хоче самостійно розібратися в тонкощах іспанської граматики. У посібнику розміщені  відповіді на питання, що найбільше часто турбують усіх, хто вивчає іспанську мову.

Детальніше...

 

Тлумачний словник іспанської мови Real Academia Espanola

Тлумачний словник іспанської мови Real Academia Espanola

"Тлумачний словник іспанської мови Real Academia Espanola" призначений для людей, які поглиблено вивчають іспанську мову. Даний тлумачний словник іспанської мови являє собою електронний словник від Real Academia Espanola.

Детальніше...

 

Російсько-Іспано-Російський словник Словоїд 7.1

Скачати

"Словоїд Російсько-Іспано-Російський" - це російсько-іспанський / іспано-російський словник для власників комунікаторів або кишенькових персональних комп'ютерів.

З цією програмою ви отримаєте прекрасні переклади слів з іспанської мови на російську і з російської на іспанську з великою кількістю різних прикладів, синонімів, наголосів, транскрипцій, лексикографічної інформації і т.д.

Рекомендується використовувати даний російсько-іспанський / іспано-російський словник всім, хто вивчає іспанську мову: професійним лінгвістам й перекладачам, і всім тим, хто вивчає мову для активного використання в повсякденному житті.

Детальніше...

 

МультиЛекс - іспано-російський, російсько-іспанський словник для початківців

 Скачати

Іспано – російський / російсько-іспанський словник для початківців під назвою "МультиЛекс" - це сучасний словник лексики, який навіть відповідає самим популярним друкованим словникам. Відмінність лише в тому, що в ньому матеріали об'єднані в єдину програму з великим набором функцій, допомагаючи нам легко і швидко отримати якісний іспано-російський або російсько-іспанський переклад необхідних слів і висловитися максимально правильно.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Словник іспансько-російський та російсько-іспанський

Скачати

Ми спостерігаємо "Словник іспансько-російський та російсько-іспанський", в якому міститься більше 40 000 часто використовуваних слів та словосполучень обох мов.

Широко розкриті такі лексичні теми: суспільно-політична, літературна, науково-технічна та розмовна.

Посібник "Словник іспансько-російський та російсько-іспанський" призначається студентам, аспірантам, викладачам, відвідувачам курсів іноземних мов і всім тим, хто вирішив вивчати іспанську мову самостійно. Крім того словник призначається також перекладачам та особам, які працюють над текстами середньої складності.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Іспансько-російський словник сучасного сленгу та ненормативної лексики

Скачать бесплатно

Курс "Іспансько-російський словник сучасного сленгу та ненормативної лексики" уклав в собі близько 1500 слів сучасного сленгу та ненормативної лексики іспанців.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

«Візуальний словник 5 європейських мов» А. Аршамбо і Ж.-К. Корбея

Визуальный словарь 5 европейских языков. Скачать

«Візуальний словник 5 європейських мов» складається з 17-ти розділів, присвяченим окремим тематикам і містить близько 35 000 кольорових ілюстрацій.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Великий ілюстрований словник. (Російська. Англійська. Німецька. Французька. Іспанська)

Большой иллюстрированный словарь - Варнхорн, Беата

Великий ілюстрований словник - це відображення збільшених людських потреб початку XXI століття. У ньому міститься більше 7000 російських слів, переведених на 4 мови, серед яких іспанська мова, англійська, німецька та французька.

Детальніше...

 

Іспансько-російський наглядний словник

Испанско-русский наглядный словарь. Скачать бесплатно

«Іспансько-російський наглядний словник» - ідеальний помічник у закордонній поїздці і в навчанні, і просто незамінний інструмент для кожного, хто цікавиться іспанською мовою. Він зручний, гарний, інформативний і простий в експлуатації.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 9
ХудшийЛучший 

Іспанcько-Російський і Російсько-Іспанський електронний словник

Русско-Испанский словарь

Іспансько-російський і Російсько-іспанський словник містить найбільш часто вживану та актуальну лексику іспанської мови. Даний словник містить понад 200 000 слів і допомагає оперативно отримати повну словникову довідку з будь-якої галузі знань, а також робить грамотний переклад.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика