Мови ->

Іспанські розмовники

Кращі розмовники іспанської мови на movi.com.ua

Іспанські розмовники на сайті movi.com.ua. У даному розділі нашого сайту Ви зможете знайти різні розмовники іспанської мови.

Тут зібрані кращі іспанські розмовники, які відмінно підійдуть Вам для туристичних, ділових та інших поїздок в Іспанію ііспаномовні  країни.

Всі, викладені в даному розділі, розмовники іспанської мови, доступні для безкоштовного скачування. Деякі з них можна придбати через інтернет-магазини My-Shop.ru і Labirint.ru.

Нижче представлені всі доступні на сайті іспанські розмовники

Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Тести з іспанської мови. І. Дишлева

Тести з іспанської мови. І. Дишлева

“Тести з іспанської мови. І. Дишлева” – відмінний збірник тестів, що призначений у першу чергу для студентів мовних факультетів вищих навчальних закладів, а також для широкого кола осіб, які вивчають самостійно іспанську мову.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Тести D.E.L.E. для рівня А1

Тести D.E.L.E. для рівня А1

“Тести D.E.L.E. для рівня А1” – це збірник тестів, які призначені для одержання сертифіката D.E.L.E. рівня А1. Даним сертифікатом підтверджуються лінгвістичні знання, яких досить для розуміння й вживання простих щоденних виразів у будь-який іспаномовній країні, спрямованих на виконання безпосередніх потреб.

Детальніше...

 

Тести D.E.L.E. для рівня А2

Тести D.E.L.E. для рівня А2

“Тести D.E.L.E. для рівня А2” – це збірник тестів з іспанської мови, призначених для придбання сертифіката D.E.L.E. рівня А2. Таким сертифікатом підтверджуються знання іспанської мови в обсязі, якого досить для розуміння й вживання щоденних фраз і виразів, пов'язаних з основними сферами побутового життя (родина, робота, житло, покупки й т.д.).

Детальніше...

 

Тести D.E.L.E. на початковому рівні B1 (C.I.E.)

Тести D.E.L.E. на початковому рівні B1 (C.I.E.)

“Тести D.E.L.E. на початковому рівні B1 (C.I.E.)” - це збірник тестів з іспанської мови, призначених для придбання сертифіката D.E.L.E. початкового рівня B1 (C.I.E.). Даний сертифікат підтверджує володіння іспанською мовою в обсязі, достатньому для контролю ситуацій, у яких потрібен рівень знань для щоденного спілкування.

Детальніше...

 

Тести D.E.L.E. на середній рівень B2 (D.B.E.)

Тести D.E.L.E. на середній рівень B2 (D.B.E.)

“Тести D.E.L.E. на середній рівень B2 (D.B.E.)” являють собою збірник тестів з іспанської мови, які призначені для отримання сертифіката D.E.L.E. середнього рівня B2 (D.B.E.). Даний сертифікат підтверджує лінгвістичні знання іспанської мови, яких досить для вільного спілкування в різноманітних життєвих ситуаціях, що не вимагають використання спеціалізованої термінології.

Детальніше...

 

Популярний російсько-іспанський розмовник

Популярний російсько-іспанський розмовник

“Популярний російсько-іспанський розмовник”- відмінний навчальний посібник для тих, хто збирається відвідати іспаномовну країну. Користуючись цим іспанським розмовником, Ви не тільки зможете вільно відчувати себе серед жителів іншої країни, але й одержите неоціненні дані про культуру іспаномовного населення.

Детальніше...

 

Російсько-іспанський розмовник. Прус Н.А.

Російсько-іспанський розмовник. Прус Н.А.

“Російсько-іспанський розмовник. Прус Н. А. ” складається з найбільш використовуваних слів і виразів, які можна вживати у всіляких ситуаціях, а також пізнавальної інформації про Іспанію. Даний іспанський розмовник буде корисним для широкого кола користувачів.

Детальніше...

 

Російсько-іспанський розмовник (Морено Маньюеко Р.)

Скачати

Даний російсько-іспанський розмовник надає своїм користувачам фрази і слова, які стануть у нагоді всім бажаючим відправитися у справах, за туристичною путівкою або з іншої причини в Іспанію чи країни Латинської Америки. Також даний розмовник іспанської мови може бути використаний усіма, хто вирішив вивчати вподобану мову самостійно і елементарного рівня їм буде достатньо.

Детальніше...

 

Російсько-іспанський розмовник (Райтаровський)

Скачати

Даний російсько-іспанський розмовник слід використовувати туристам, делегатам і фахівцям, відрядженим в країни, які розмовляють іспанською мовою. Однозначно це ті люди, хто раніше не вивчав дану мову або ті, хто має маленький словниковий запас і хоче його поповнити, зміцнюючи також навички розмовної мови.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Аудіо-розмовник іспанської мови "Іспанська за 1 годину"

Скачати аудіо-розмовник іспанської мови

"Іспанська за 1 годину" - це аудіо-розмовник іспанської мови, з яким можна займатися у вільний час.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Російсько-Іспанський міні-розмовник

Російсько-Іспанський міні-розмовник. Скачати

Даний Російсько-Іспанський міні-розмовник входить в серію електронних розмовників, які можна прослуховувати на своєму комп'ютері, або mp3-плеєрі.

Якщо Вам довелося побувати в Іспанії, відвідати її чудові курорти, але Ви хочете більш комфортно себе почувати в оточенні іспанців, тоді даний Російсько-Іспанський міні-розмовник саме для Вас.

Детальніше...

 

"Російсько-іспанський розмовник". Нізський В.А., Гіланов С.М.

Російсько-іспанський розмовник - Низский. Скачати

У даному російсько-іспанському розмовнику, під редакцією Низского В.А. і Гилинова С.М., містяться типові моделі іспанських фраз і виразів з великого колу тем.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Російсько-іспанський розмовник (з путівником)

Російсько-іспанський розмовник. Cкачати

"Російсько-іспанський розмовник" націлений на російських туристів, які їдуть в Іспанію чи іспаномовні країни.

Детальніше...

 

Аудіо-розмовник іспанської мови "Віза в Іспанію"

Аудіокурс іспанської мови

Аудіо-розмовник "Віза в Іспанію" - це базовий курс іспанської мови, повністю записаний на CD у вигляді аудіо файлів.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика