Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Навіщо потрібно вивчати іспанську мову?

Вивчення іспанської мови як іноземної, стає все більш і більш популярним, все більша кількість людей прагнуть навчитися розмовляти на цій прекрасній мові. Популярності іспанській мові сприяє цілий ряд факторів, які Ви можете розглянути нижче.

10 причин вивчити іспанську мову:

  1. Вивчення іспанської мови дозволить Вам близько познайомитися з дуже багатою культурою Іспанії. Іспанські музеї, архітектура, пам'ятники, безцінні твори мистецтва - все це подарує Вам величезну кількість яскравих вражень.
  2. Іспанська мова досить легка у вивченні.
  3. Іспанська мова активно використовується в міжнародному спілкуванні і визнана другою інтернаціональною мовою, після англійської мови. На ній розмовляють майже 500 млн. чоловік.
  4. Іспанська мова - одна з офіційних мов практично всіх міжнародних структур, у тому числі і ООН.
  5. Іспанська мова має широку географію і є державною не тільки в Іспанії, але і в таких країнах, як Мексика, Болівія, Еквадор, Аргентина, Панама, Перу, Чилі, Колумбія, Парагвай, Уругвай, Коста-Ріка, Куба, Нікарагуа, Гватемала, Гондурас, Сальвадор, Домініканська Республіка та Екваторіальна Гвінея.
  6. Іспанська мова займає 5-е місце в світі за лексичним багатством після англійської, ідиш, російської й німецької.
  7. Іспанська мова визнана рідною для майже половини населення півдня США. У Каліфорнії, Флориді, Техасі, Сан-Дієго знання іспанської мови може знадобитися більше, ніж знання англійської.
  8. При збереженні нинішніх тенденцій, іспанська мова вже через кілька років зможе обігнати англійську мову і поступатиметься лише китайській мови.
  9. Вивчення іспанської мови значно розширює можливості працевлаштування, як за кордоном, так і на батьківщині.
  10. Завдяки здатності впевнено спілкуватися іспанською мовою Ви отримаєте масу переваг в ділових і туристичних поїздках.
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика