Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 18
ХудшийЛучший 

Самостійне вивчення іспанської мови

Самостійне вивчення іспанської мови! Вам це під силу?

Самостійне вивчення іспанської мови - процес досить складний, який вимагає наявності таких якостей, як дисциплінованість, організованість і цілеспрямованість. Тому, якщо у Вас ці якості слабо розвинені, то самостійно вивчити іспанську, як і будь-яку іншу іноземна мова, Вам навряд чи вдасться. Краще знайдіть хорошого репетитора або ж запишіться на курси з вивчення іспанської мови.

Якщо ж Ви все-таки впевнені в собі й у своїх здібностях, вивчити іспанську мову самостійно, то Вам варто ознайомитися з декількома корисними рекомендаціями.

6 практичних рекомендацій щодо самостійного вивчення іспанської мови

1) Визначити конкретні цілі.

Для початку виберіть, для чого Вам потрібно вивчати іспанську мову. Що конкретно це Вам дасть? Тобто в самому початку Вам потрібно визначити цілі, заради досягнення яких, Вам потрібно буде вивчити іспанську мову.

Це дуже важливо зробити, оскільки це допоможе визначити розмір і склад вашого базового словника - кількість слів, які Вам потрібно буде запам'ятати, а також обсяг граматичного матеріалу, що використовується в процесі самостійного вивчення іспанської мови. Також це допоможе визначити приблизну кількість часу, який піде на Ваше навчання.

Якщо Ваша мета - відправиться подорожувати в іспаномовну країну і вміти більш-менш упевнено спілкуватися з місцевим населенням на їхній рідній мові, то Вам буде достатньо вивчити 2-3 тисячі найбільш використовуваних іспанських слів, навчитися формувати прості оповідальні і питальні речення, а також використовувати іспанські дієслова в основних часах: минулому, сьогоденні та майбутньому.

Якщо ж ваша мета - робота в престижній фірмі, яка вимагає гарного знання іспанської мови, то Вам буде потрібно словниковий запас побільше. Він повинен складатися щонайменше з 20 тисяч іспанських слів, більша частина з яких повинна бути пов'язана з бажаною посадою. А досліджуваний граматичний матеріал повинен охоплювати не тільки прості, але і складні речення, а також складні дієслівні форми.

2)Налаштуйте себе на перемогу.

Любіть цю прекрасну мову! Любіть сам процес вивчення іспанської мови. Сприймайте вивчення іспанської мови, не як необхідність - а як хобі, а сам процес вивчення - як задоволення.

Якщо Ви зможете створити потрібний настрій - вважайте, що половину справи Ви вже зробили, оскільки Ваше навчання буде проходити набагато ефективніше і легше.

3)Забезпечити себе потрібними інструментами.

Придбайте навчальні матеріали, які дадуть Вам можливість вивчити іспанську мову самостійно з максимальною ефективністю.

Інструменти для самостійного вивчення іспанської мови:

1. Підручник іспанської мови - це Ваш головний інструмент!

Вибираючи підручник, звертайте увагу на анотацію - там повинно бути вказано, кому він призначений: дітям, школярам, студентам, початківцям, туристам і т.д. Вам потрібні підручники, в яких вказано "для вивчаючих самостійно". Після того, як будуть відібрані кандидати на роль Вашого основного підручника, Вам потрібно їх все протестувати і вибрати один єдиний, за яким Ви будете вчитися: беріть їх по черзі і, гортаючи, спробуйте зрозуміти, що в них написано. Підручник, який Вам здасться найбільш зрозумілим і буде вашим вибором.
2. Аудіокурс для самостійного вивчення іспанської мови.

Це другий інструмент, який повинен обов'язково у Вас бути. З його допомогою Ви будете виробляти вимову. Знайти аудіокурси для вивчення іспанської мови на сьогоднішній день не є проблемою. Їх достатньо і в магазинах, і тим більше в Інтернеті. Де Ви будете шукати їх вирішувати Вам, але я б порадив для початку подивитися аудіокурси для вивчення іспанської мови на даному сайті - УчиЯзыки.Ру.

Вибираючи аудіокурс, обов'язково перегляньте анотацію, текстовий супровід, а також проведіть оцінку змісту і обсягу тем. Вам потрібна тематика, яка підійде під Вашу мету.

3. Зошит для конспектування.

Використовується, щоб робити нотатки і коментарі при проходженні нового матеріалу, записувати граматичні правила. Це дуже важливо, якщо Ви вирішили отримати максимальний ефект.

4. Словник.

Вибираючи собі словник, потрібно головується тим же методом, що й при виборі підручника.

5. Зошит-словник.

Використовується для запису нових пройдених слів. Для більшої ефективності, слова слід записувати у відповідні їм теми.

4) Складіть графік занять іспанською мовою.

Займатися потрібно щодня. Для занять бажано відводити один і той же час. Оптимальна тривалість уроків повинна становити 60-90 хвилин з 5-ти хвилинною перервою, але не менше 40 хвилин. Після того як складений графік, зобов’яжіть себе неухильно слідувати йому.

5) Користуйтеся маленькими хитрощами при самостійному вивченні іспанської мови:

  • Расклейте картки-нагадування з іспанськими словами по всій квартирі: у спальні, кухні, передпокої, ванній. Расклейте усюди, де тільки ваш погляд може на них затриматися.
  • Слухайте аудіоматеріали з вивчення іспанської мови, добираючись на роботу або готуючи обід на кухні.
  • Влаштовуйте "дні занурення в іспанську мову" - періодично організовуйте собі перегляди фільмів іспанською мовою.

6) Заведіть собі друга-іспанця для листування через Інтернет.

Завдяки регулярному листуванню у Вас з'явиться додатковий інтерес до вивчення іспанської мови, а також це дасть Вам можливість навчиться швидкій побудові речень та іспанському правопису.


Я сподіваюся, що дані рекомендації стануть Вам у нагоді і допоможуть в організації власної програми вивчення іспанської мови. Щиро бажаю Вам успіхів в освоєнні іспанської мови та досягненні поставлених цілей.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика