Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Вивчення іспанської на Карибському морі.

Дізнатися про освіту у Венесуелі не просто, хоча цей пробіл найближчим часом буде заповнений - попит і пропозиція зрівняються, і буде більше інформації для бажаючих пройти навчання в цій теплій і гостинній країні. Не дивлячись на віддаленість від Європи і Росії, ця країна може запропонувати хороші варіанти для поповнення знань.

На сьогодні у Венесуелі існують університети та курси, де іноземці можуть отримати освіту. Навчання в університетах ведеться іспанською мовою, тому без попередньої підготовки досить важко вчитися. Для цього можна пройти курси з вивчення іспанської мови з повним зануренням у мовне середовище, поєднавши заняття з приємним відпочинком.

Найвідоміші курси іспанської мови розташовані на великому острові Маргарита, розташованому в Карибському морі - це Centro de Linguistica Aplicada.

Школа була заснована в 1997 році, і першим принципом навчання стало уважне ставлення до учнів, для чого групи складають всього з трьох-семи людей, щоб викладач мав можливість приділити якнайбільше часу кожному.

Курси вивчення іспанської мови в цій школі пропонуються в п'яти рівнях: початківець, середній, середній B, вищий  і Superior. Для кожного рівня встановлена своя програма, що включає 50 уроків.

На уроках розглядаються не тільки мовні правила і норми, але так само і нестандартні ситуації застосування класичних слів і словосполучень. Навчання відбувається ефективно і швидко за рахунок малої наповнюваності груп і створення вчителями цієї школи власної методики навчання іспанській мові.

Всі заняття ведуться виключно спанською мовою, що підштовхує учнів до швидкого розуміння і вивчення. Виняток становлять групи для початківців - так як викладачі школи говорять і на інших мовах, то для новачків на деякі поняття даються пояснення не тільки іспанською.

Школа також пропонує більш повне вивчення мови для викладачів з інших країн, для бізнесменів і технічних фахівців, для медичного персоналу. Отримавши диплом про закінчення цих курсів, фахівець може розраховувати на вдале працевлаштування за своєю професією.

Вивчають мову не тільки в класах, але і на екскурсіях, що проводяться три рази в тиждень після занять - що може бути краще. Два тижні наполегливої праці та розваг це шанс дізнатися не тільки мову, але і культуру країни. Для учнів є знижки на проходження кулінарних курсів, де можна навчитися готувати національні страви. Цей курс необов'язковий, але за бажання придбати навички кухаря, що доставить тільки задоволення.

Проживання в період навчання пропонується на вибір: окрема кімната в іспаномовній сім'ї, кімната в готелі або окрема орендована квартира.

Перш ніж прийняти рішення про навчання на курсах викладачі радять пройти тестування як у навчальних закладах своєї країни, так і за допомогою онлайн-тестів. Вони безкоштовні і тільки допомагають визначитися з рівнем знань для правильного вибору групи.

По завершенню курсів можна здати іспити на одержання дипломів DELE - рівень іноземної мови та DIE - міжнародний стандарт.

DIE іспит проходить на острові Маргарита, а ось DELE доведеться здавати в своїй рідній країні, де іспанська не є державною мовою.

 

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика