Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Дипломи з іспанської як іноземної мови

Дипломи з іспанської як іноземної мови або, як прийнято називати їх, D.E.L.E., вважаються офіційними документами й підтверджують рівень знання й володіння іспанською мовою. Видаються від імені Міністерства Освіти, Культури й Спорту Іспанії.

Якщо ви збираєтеся в іспаномовні країни на постійне місце проживання, на роботу або хочете продовжити своє освіту в якомусь іспанському університеті, то такий диплом відмінно Вам підійде. Всього існує 6 дипломів, які підтверджують певний рівень володіння іспанською мовою. У цій статті ми детально ознайомимося з кожним з таких дипломів, а також надамо Вашій увазі коротку інформацію, як проходять іспити D.E.L.E. для кожного з рівнів.

Види дипломів D.E.L.E.

Diploma de Español Nivel A1. Власники даного диплома мають лінгвістичні знання іспанської мови, яких досить для розуміння й застосування найпростіших щоденних фраз у будь-який іспаномовній країні світу.

Diploma de Español Nivel A2. Здобувачі даного диплома з іспанської як іноземної мови повинні розуміти повсякденні найбільш вживані вирази й речення, які пов'язані з основними сферами сучасного життя.

Diploma de Español Nivel Inicial B1(також ще називають початковим рівнем). Цей диплом підтверджує, що його власники мають лінгвістичні знання іспанської мови, які необхідні для розуміння й нормального спілкування в простих побутових ситуаціях  і для вираження своїх потреб у простій формі.

Diploma de Español Nivel Intermedio B2 (або середній рівень). Свідчить про наявність знань, необхідних для вільного спілкування в будь-яких щоденних ситуаціях, які не вимагають вживання спеціалізованої лексики.

Diploma de Español Nivel C1. Власники цього диплома мають знання іспанської мови, яких досить для того, що б вільного виражати свої думки й бажання, спілкуватися на будь-які теми, а також володіти ідіоматичними й розмовними вираженнями.

Diploma de Español Nivel Superior C2 (або вищий рівень). Даний диплом свідчить про наявність лінгвістичних знань, необхідних для використання в ситуаціях, які вимагають високого рівня знання іспанської мови і її реалій.

Завдання, які даються на іспитах D.E.L.E.

Іспит D.E.L.E. поділений на частині й кожній з них відповідає певний рівень завдань. Час виконання цих завдань обмежений. Здобувачам необхідно здати всі частини іспиту в один день.

Ми надаємо Вам коротку інформацію про іспити на кожному рівні.

Іспит D.E.L.E. NIVEL A1 складається з різноманітних тестів, які розділені на дві групи:

 • Група 1 (навички читання й письма іспанською мовою): розуміння прочитаного тексту (45 хвилин) і письмо (25 хвилин).
 • Група 2 (навички розмовної мови): аудіювання (20 хвилин), усне мовлення (15 хвилин).

Іспит D.E.L.E. NIVEL A2 містить тести, розділені на дві групи:

 • Група 1 (читання й письмо іспанською мовою): розуміння прочитаного матеріалу (60 хвилин) і письмо на іспанській (50 хвилин).
 • Група 2 (навички розмовної мови):  навички аудіювання (35 хвилин), екзамен з усного мовлення (15 хвилин).

Іспит D.E.L.E. NIVEL B1 складається з різноманітних тестів, які поділені вже на три групи (додані тести на перевірку знань граматики й лексики іспанської мови):

 • Група 1 (перевірка навичок читання й письма): розуміння прочитаного тексту(40 хвилин) і письмовий іспит (50 хвилин).
 • Група 3: тести на граматику й лексику (40 хвилин).
 • Група 2 (навички розмовної мови): аудіювання (30 хвилин), усна іспанська мова (10 хвилин).

Іспит D.E.L.E. NIVEL B2 містить тести, які розділені на такі групи:

 • Група 1 (навички іспанської мови з читання та письма): розуміння прочитаного тексту (60 хвилин) і письмовий іспит (60 хвилин).
 • Група 3: граматичні й лексичні тести (60 хвилин).
 • Група 2 (перевірка розмовних навичок): аудіювання (30 хвилин), усна іспанська мова (10 хвилин).

Іспит D.E.L.E. NIVEL C1 складається з різних чотирьох тестів, які розділені на дві групи (у групу 1 входять тест 1 і тест 3, а в групу 2 - тест 2 і тест 4):

 • Тест 1: розуміння, читання й  володіння іспанською мовою (90 хвилин).
 • Тест 2: аудіювання (50 хвилин).
 • Тест 3: тест на комплексну перевірку навичок аудіювання, письма й застосування мови (80 хвилин).
 • Тест 4: тест на комплексну перевірку навичок читання й розуміння усного мовлення, а також діалог(20 хвилин). Дається додаткових 20 хвилин на підготовку.

Іспит D.E.L.E. NIVEL C2 складається із трьох різних тестів:

 • Тест 1: володіння мовою, читання й аудіювання на іспанській (90 хвилин).
 • Тест 2: тест на комплексну перевірку навичок аудіювання й читання, письма, розмовної мови (150 хвилин).
 • Тест 3: тест на комплексну перевірку навичок розуміння прочитаного тексту, усного мовлення й діалог (20 хвилин) Дається додаткових 30 хвилин на підготовку.

Диплом D.E.L.E. NIVEL C2 дозволяє вступити в іспанські вищі навчальні заклади без здачі тесту на знання іспанської мови. Диплом D.E.L.E. NIVEL B2 дає власникові право вступу на заключний етап початкового рівня спеціалізованого навчання в офіційних мовних школах.

Але при цьому повинні бути дотримані певні умови:

 • офіційне підтвердження, що кандидат на момент запису є громадянином країни, у якій офіційна мова не іспанська;
 • здобувач і власник диплома повинен зареєструватися й провести оплату іспиту;
 • для одержання диплома D.E.L.E. NIVEL C2 необхідно бути старше 16 років.

На сьогоднішній день у мережі Інтернет існує багато ресурсів, на яких можна скачати завдання попередніх іспитів різного рівня складності. Для визначення свого рівня й для підготовки до екзаменів з іспанської як іноземної мови рекомендуємо Вам займатися із цими завданнями.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика