Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як подолати мовний бар'єр іспанської мови?

Я думаю, багато хто з Вас зіштовхувалися з таким поняттям як мовний бар'єр. Або, якщо говорити попросту, страх мови. У цій статті не буде довгих і нудотних наукових висловлень про те, як потрібно вчити іспанську мову і які педагогічні методи найкраще для цього використовувати. Цей матеріал написаний, опираючись на інформацію, отриману безпосередньо від учнів. Ми проаналізували багато висловів користувачів форумів, коментарі до навчальної літератури й інші статті, які торкаються даної теми, і вибрали найбільш ефективні й раціональні способи подолання мовного бар'єра іспанської мови.

Способи подолання мовного бар'єра іспанської мови

Острах негативної оцінки навколишніх. Це, напевно, найпоширеніша причина, по якій багато хто не може перебороти мовний бар'єр іспанської мови. Учнів лякає той факт, що про них подумають люди навколо. Цей страх необхідно перебороти. До речі, більшість носіїв мови навпаки позитивно сприймає тих, хто намагається щось сказати на їх рідній мові, вони навіть із задоволенням виправляють виникаючі при спілкуванні помилки. Не потрібно соромитися своїх помилок. Адже, як відомо, помилки - це сходи до досконалості.

Намагайтеся говорити чітко й упевнено. Якщо Ви будете мимрити й затягувати фрази, Вас точно не зрозуміють. Не можете згадати слово - використайте синоніми. Не виходить згадати і їх - постарайтеся пояснити іншими словами те, що ви хочете сказати.

Потрібно відразу думати іспанською мовою. Намагатися думати на українській, а потім переводити в умі на іспанську мову - не дуже гарна ідея. Співрозмовнику просто набридне чекати, поки Ви щораз будете прокручувати Вашу фразу на різних мовах, поки її озвучите.

Читайте побільше вголос. Спочатку звучання Вашого голосу іспанською мовою буде для Вас дуже незвично, але згодом Ви цілком нормально будете реагувати на свою іспанську вимову.

Необхідно правильно дихати. Вважається, що робота діафрагми й легенів при використанні різних мов відрізняється. І наш подих збивається, коли ми намагаємося щось сказати іспанською мовою. Це до певної міри психологічний бар'єр через який потрібно пройти.

Спробуйте записатися на курси або позайматися з репетитором. Гарний викладач іспанської мови практично напевно допоможе Вам позбутися від комплексу страху іспанської мови.

До речі, вчені висунули теорію, відповідно до якої мовний бар'єр у деяких людей виникає тому, що процес навчання іспанській мові нагадує їм дитинство, коли вони вчили свою рідну мову. У таких людей виникає відчуття слабості й незахищеності, від якого вони не можуть позбутися і яке заважає їм зосередитися на вивченні іспанської мови.

Ми сподіваємося, що дана стаття допоможе Вам у подоланні мовного бар'єра іспанської мови, а методи, викладені тут, дійсно посприяють Вашому процесу вивчення іспанської мови. Головне не впадати у відчай й побільше практикуватися й тоді все стає можливим. Бажаємо удачі Вам у Ваших починаннях!

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика