Мови ->

Іспанська мова

Іспанська мова на movi.com.ua

Іспанська мова на сайті movi.com.ua. На нашому сайті, в цьому розділі знаходяться різні корисні статті та рекомендації, присвячені вивченню іспанської мови і всього, що з цим пов'язано.

Крім того, в цьому розділі сайту movi.com.ua викладені різні навчальні та допоміжні матеріали з іспанської мови: підручники, самоучителі, навчальні курси та програми, розмовники, словники і багато іншого корисного, що може бути з користю використано в процесі навчання іспанській мові.

Вивчення іспанської мови, за допомогою матеріалів, які представлені на нашому сайті, допоможе Вам полегшити складний процес навчання і перетворити його в приємне заняття.

На сайті movi.com.ua представлені найкращі й найефективніші навчальні матеріали для вивчення іспанської мови.

Щиро сподіваємося, що сайт movi.com.ua буде Вам корисний і надасть допомогу в пошуку необхідних навчальних матеріалів та інформації з вивчення іспанської мови.

 

Як орієнтуватися в розділі "Іспанська мова"

Всі навчальні та допоміжні матеріали з іспанської мови згруповані за відповідними категоріями, щоб користувачам було простіше і зручніше шукати.

Всі категорії також згруповані по блоках.

Блоки, зі списком категорій, Ви можете знайти в правій колонці під блоком "Вхід / Реєстрація".

Блок "Вчимо Іспанську"

До цього блоку належать основні категорії навчальних матеріалів з іспанської мови.

Тут Ви зможете знайти такі навчальні матеріали:

Як бачите цього блоці досить багато різноманітних навчальних матеріалів з іспанської мови досить широкий, так буде з чого вибирати.

Блок "Іспанська - Бібліотека"

Тут відображаються допоміжні матеріали для навчання іспанській мові, з допомогою яких можна урізноманітнити рутинний процес вивчення іспанської і зробити його більш насиченим, цікавим і ефективним.

На сьогодні тут Ви знайдете такі категорії:

 

Звичайно ж тут категорій поки ще замало, але запевняємо Вас - ми постараємося найближчим часом максимально розширити їх число.

Нижче представлені різні корисні рекомендації та статті з вивчення іспанської мови

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

7 фактів про іспанську мову

Іспанська мова одна з найпоширеніших мов у світі. Останнім часом різко збільшилося число україномовних людей, які бажають вивчити цю іноземну мову. Дана стаття буде корисна як для початківців вивчення іспанської мови, так і просто для любителів іспанської культури. Тут запропоновані Вашій увазі цікаві факти про іспанську мову, які розширять Ваші пізнання в цій області.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

З чого починати вивчення іспанської мови?

На сьогоднішній день знання іноземної мови є однієї із пріоритетних завдань багатьох людей. Іспанська мова є дуже популярною у світі і її вивчення, безсумнівно, принесе величезну користь. Але в тих, хто поставив перед собою це завдання, виникає безліч питань. Як краще вивчати іспанську мову? Який метод для цього вибрати? Де це зробити дешевше, швидше й ефективніше?

В принципі вивчення іспанської мови не тяжко для будь-якої людини. Повірте, здатність до мов є в кожного. Головне вибрати підходящий метод вивчення й підтримувати на належному рівні мотивацію.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Як легко запам'ятовувати іспанські слова й правила?

У цій статті ми постаралися об'єднати всю інформацію з техніки запам'ятовування іспанських слів і правил, яку змогли знайти на просторах Інтернету. Не факт, що всі ті хитрощі й методи, які тут описуються, підійдуть особисто Вам, але спробувати, думаю, варто.

Основним методом запам'ятовування слів і правил іспанської мови є регулярність їхнього вивчення. Будь-яку іноземну мову необхідно вчити постійно, а не час від часу. Це навіть не метод, а аксіома.

Детальніше...

 

Дипломи з іспанської як іноземної мови

Дипломи з іспанської як іноземної мови або, як прийнято називати їх, D.E.L.E., вважаються офіційними документами й підтверджують рівень знання й володіння іспанською мовою. Видаються від імені Міністерства Освіти, Культури й Спорту Іспанії.

Якщо ви збираєтеся в іспаномовні країни на постійне місце проживання, на роботу або хочете продовжити своє освіту в якомусь іспанському університеті, то такий диплом відмінно Вам підійде. Всього існує 6 дипломів, які підтверджують певний рівень володіння іспанською мовою. У цій статті ми детально ознайомимося з кожним з таких дипломів, а також надамо Вашій увазі коротку інформацію, як проходять іспити D.E.L.E. для кожного з рівнів.

Детальніше...

 

Як подолати мовний бар'єр іспанської мови?

Я думаю, багато хто з Вас зіштовхувалися з таким поняттям як мовний бар'єр. Або, якщо говорити попросту, страх мови. У цій статті не буде довгих і нудотних наукових висловлень про те, як потрібно вчити іспанську мову і які педагогічні методи найкраще для цього використовувати. Цей матеріал написаний, опираючись на інформацію, отриману безпосередньо від учнів. Ми проаналізували багато висловів користувачів форумів, коментарі до навчальної літератури й інші статті, які торкаються даної теми, і вибрали найбільш ефективні й раціональні способи подолання мовного бар'єра іспанської мови.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Діалекти іспанської мови

Основні дані про іспанські діалекти

Діалекти іспанської мови - це варіанти цієї мови в різних регіонах іспаномовних країн, які відрізняються між собою вимовою, лексикою й в меншій мірі граматикою. Основними вважаються діалекти Іспанії й Латинської Америки. Літературна іспанська мова має кастильське походження. У латиноамериканських країнах кастильський змішався з мовами місцевого населення, що привело до того, що деякі латиноамериканські діалекти сильно відрізняються від літературної іспанської.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Система освіти в Іспанії

Загальна характеристика й достоїнства іспанської системи освіти

Іспанська мова вважається однією з найбільш популярних і прогресуючих мов у світі. На сьогоднішній день на ній розмовляють більше 330 мільйонів чоловік в усьому світі, а в більше ніж в 20 країнах вона є офіційною мовою.

Система освіти в Іспанії в цілому схожа з подібними освітніми системами всіх європейських країн. Обов'язковим тут вважається одержання середньої освіти, яка за іспанськими законами безкоштовна й право на неї мають всі громадяни цієї країни.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Як правильно говорити на іспанській

Поняття артикуляції

Артикуляційна база – це сукупність тенденцій, які характеризують рухи при мовленні на певній мові. Максимально наблизиться до вимови іспанською мовою можна лише вивчивши її артикуляційну базу. Дуже важко змінювати вже звичні для своєї рідної мови особливості вимови. Щоб навчиться фонетики, потрібно не тільки вимовляти звуки, яких немає у Вашій мові, але й артикулювати відповідно до законів досліджуваної мови звуки, що мають аналоги в рідній мові. Також артикуляційна база включає інтонацію, використання мелодики, системи наголосів і пауз.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Історія й періоди розвитку іспанської мови

Початковий етап у розвитку іспанської мови

Протягом своєї тисячолітньої історії іспанська мова змінювалася й перебудовувалася під впливом мов завойовників, які приходили на землі Піренейського півострова.

Початком історії іспанської мови прийнято вважати VI століття до н.е., коли на території сучасної Іспанії жили племена іберійців. В V столітті до н.е. на землі іберійських племен вторглись кочівники-кельти. Відбулася асиміляція цих двох націй.
Ближче до початку нашої ери, велика й могутня Римська імперія стала розширювати границі своїх володінь. Кельтоберійці, як і багато інших народів, теж не змогли дати відсіч новим завойовникам. Так, на територію півострова прийшла латинь, яку стали називати Hispania.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Навіщо потрібно вивчати іспанську мову?

Вивчення іспанської мови як іноземної, стає все більш і більш популярним, все більша кількість людей прагнуть навчитися розмовляти на цій прекрасній мові. Популярності іспанській мові сприяє цілий ряд факторів, які Ви можете розглянути нижче.

10 причин вивчити іспанську мову:

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Вивчення іспанської на Карибському морі.

Дізнатися про освіту у Венесуелі не просто, хоча цей пробіл найближчим часом буде заповнений - попит і пропозиція зрівняються, і буде більше інформації для бажаючих пройти навчання в цій теплій і гостинній країні. Не дивлячись на віддаленість від Європи і Росії, ця країна може запропонувати хороші варіанти для поповнення знань.

На сьогодні у Венесуелі існують університети та курси, де іноземці можуть отримати освіту. Навчання в університетах ведеться іспанською мовою, тому без попередньої підготовки досить важко вчитися. Для цього можна пройти курси з вивчення іспанської мови з повним зануренням у мовне середовище, поєднавши заняття з приємним відпочинком.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 18
ХудшийЛучший 

Самостійне вивчення іспанської мови

Самостійне вивчення іспанської мови! Вам це під силу?

Самостійне вивчення іспанської мови - процес досить складний, який вимагає наявності таких якостей, як дисциплінованість, організованість і цілеспрямованість. Тому, якщо у Вас ці якості слабо розвинені, то самостійно вивчити іспанську, як і будь-яку іншу іноземна мова, Вам навряд чи вдасться. Краще знайдіть хорошого репетитора або ж запишіться на курси з вивчення іспанської мови.

Якщо ж Ви все-таки впевнені в собі й у своїх здібностях, вивчити іспанську мову самостійно, то Вам варто ознайомитися з декількома корисними рекомендаціями.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика