Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

"Lingva Land" - навчальна програма для дітей

 Скачати

Дитяча навчальна програма для вивчення іноземних мов "Lingva Land" допоможе освоїти такі мови: британський і американський варіанти англійської мови, французька, німецька, іспанська.

Вибираючи мову, кожен буде навчатися в діалоговій формі, у кожній мові їх близько 100, а також вивчати часто вживані слова, яких близько 1000 на кожну мову. Діти зможуть вивчити мову з тестами і цікавими іграми. Крім того курс має досить гарну систему контролю знань, здатну оцінювати успіхи кожного учня.

"Lingva Land" допомагає маленьким учням, мотивуючи їх добрими і веселими істотами з космосу, з якими кожен зможе відправитися в повні сюрпризів подорожі на нашу планету. Зробіть свій крок назустріч одному або кільком іноземним мовам, за вивченні якого отримаєте дивовижну радість!

Дитяча навчальна програма для вивчення іноземних мов дасть можливість прослуховувати діалоги і озвучені слова іноземної мови, дізнатися їх переклад і навчитися написанню цих слів. Всі матеріали ілюстровані і озвучені професіоналами-носіями мови.

Курс має віртуальну ігрову кімнату, яка надасть сім ігрових завдань: Замок, Мисливець, Карти, Водолаз, Кросворд, Квіти і Труби. У цій же кімнаті відповідати на завдання потрібно в підключений до комп'ютера мікрофон, з яким кожен учень зможе порівняти написання слів та їх вимову на всіх запропонованих для вивчення мовах.

"Lingva Land" покаже безліч яскравих анімацій, які перетворять навчання за комп'ютером в захоплюючі і пам'ятні ігри. Веселі персонажі і рухомі картинки оживлють все на екрані. Може трапитися і так, що якщо діти не встигнуть розглянути предмети-сюрпризи, їх можна повторити, клацнувши мишкою по екрану ще разок. Цього разу будьте уважними!

Особливості навчальної програми "Lingva Land":

  • 5 іноземних мов в одному програмному посібнику;
  • для кожної мови близько 1000 слів і 100 діалогів;
  • 10 тем для навчання (люди, тварини, природа, будинок, школа, спорт, їжа, місто, дозвілля, майбутнє);
  • діалоги і слова ілюстровані і озвучені носіями мови;
  • 7 інтерактивних ігор на розвиток словникового запасу і навчання побудови речень;
  • здійснена можливість запису власного голосу в мікрофон, який можна порівнювати з диктором для розвитку вимови.

Бажаємо кожній дитині удачі і приємного навчання!

Видавництво: Медиахауз
Рік видання: 2002
Форма: ISO (образ диска)
Розмір: 324 Мб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика