Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Навчальна програма "Жива Німецька. Echtes Deutsch"

(Повний курс)

Скачати навчальну програму

"Жива Німецька. Echtes Deutsch" призначена для людей, що бажають покращити знання німецької мови до середнього і вищого.

Ця навчальна програма придатна людям з різною початковою підготовкою. Кожен зможе вибрати один з чотирьох режимів, що розрізняються вправами.

"Жива Німецька. Echtes Deutsch" забезпечить розуміння мови на слух, розширить лексичні можливості і сформує навички усних перекладів.

Курс записаний 12 носіями мови. Це люди від студентів до юристів з Німеччини та Австрії. Звукові матеріали побудовані з 60 інтерв'ю по 29 тем у кожному. Всі події курсу справжні.

Ця навчальна програма по німецькому торкається теми сім'ї, роботи, відпочинку, служби в армії, ведення бізнесу, влаштування на роботу і багато іншого.

Тривалість "Жива Німецька. Echtes Deutsch" близько дев'яти годин, також в курсі не передбачений розділ з граматики та словник, але зате ми зможемо переглянути повний переклад всіх озвучених текстів.

Озвучений матеріал виділяється на екрані, подібно караоке, тобто ми зможемо побачити фрази в тексті на німецькій і російській мовах, які будуть змінювати забарвлення по ходу курсу.

Вправлятися в усному перекладі зможемо, промовляючи в мікрофон переклад почутого інтерв'ю. Далі ми послухаємо власну мову і порівняємо його з записаної звуковою доріжкою носіями мови.

Навчальна програма перевірить нас на поняття сенсу інтерв'ю. Як вона це зробить? "Жива Німецька. Echtes Deutsch" надасть нам тест, відповіді на який були в прослуханому нами інтерв'ю.


Видавництво: МАГНАМЕДИА
Рік видання: 2001
Автори: РЕПЕТИТОР Мультимедіа
Таблетка: не вимагається
Формат: ISO
Комплекція: 3 курсу

Скачати 1-й курс серії "Echtes Deutsch - Жива Німецька"

Розмір: 121,94 Мб

Скачати

Скачати 2-й курс серії "Echtes Deutsch - Жива Німецька"

Розмір: 108,41 Мб

Скачати

Скачати 3-й курс серії "Echtes Deutsch - Жива Німецька"

Розмір: 109,34 Мб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика