Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Всі домашні роботи до підручника англійської мови для 8 класу загальноосвітніх установ і комплекту робочих зошитів для 8 класу Happy English 8 клас

“Всі домашні роботи до підручника англійської мови для 8 класу загальноосвітніх установ і комплекту робочих зошитів для 8 класу Happy English 8 клас” – відмінний збірник ГДЗ з англійської мови для школярів 8-го класу. В даному навчальному посібнику можна знайти вірні відповіді на всі завдання з однойменного підручника “Happy English 8 клас”, авторами якого є Кауфман К.І. Кауфман М.Ю. й ін., і робочого зошита №1 й №2, які додаються до цього підручника.

“Всі домашні роботи до підручника англійської мови для 8 класу загальноосвітніх установ і комплекту робочих зошитів для 8 класу Happy English 8 клас” будуть дуже корисні під час перевірки виконання домашок з англійської мови. За допомогою цього навчального посібника батьки мають можливість контролювати рівень успішності своїх дітей.

Даний розвя`зник з англійської мови складається з наступних розділів:

  • Unit 1- Unit 5;
  • Р озвя`зник до робочого зошита №1;
  • Р озвя`зник до робочого зошита №2.

Також у складі ГДЗ з англійської мови “Всі домашні роботи до підручника англійської мови для 8 класу загальноосвітніх установ і комплекту робочих зошитів для 8 класу Happy English 8 клас” можна знайти навіть деякі твори й переклади текстових матеріалів.

Назва: Всі домашні роботи до підручника англійської мови для 8 класу загальноосвітніх установ і комплекту робочих зошитів для 8 класу Happy English 8 клас
Жанр: ГДЗ з англійської мови
Видавництво: ЛадКом
Рік видання: 2007
Автори: Кауфман К. І. Кауфман М. Ю. й ін.
Обсяг: 160 сторінок
Формат: PDF
Мова: англійська, російська
Розмір: 6,2 Мб

Скачати Купити в My-shop.ru Купити на Labirint.ru
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика