Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Spotlight 4. Teacher's Book. Англійська у фокусі. 4 клас. Книга для вчителя

В ГДЗ з англійської мови (готові домашні завдання) “Spotlight 4. Teacher's Book. Англійська у фокусі. 4 клас. Книга для вчителя. Бикова Н. І. й ін. ” викладені вже виконані вправи до робочого зошита й книги для читання, які входять до складу учбово-методичного комплекту “Англійська у фокусі”. Даний навчальний посібник рекомендований для учнів 4-го класу середніх шкіл. Також у даний збірник ГДЗ з англійської мови входять матеріали й практичні методичні поради, які будуть корисні під час планування й проведення занять на кожному етапі навчання.

“Spotlight 4. Teacher's Book. Англійська у фокусі. 4 клас. Книга для вчителя. Бикова Н. І. й ін. ” призначений для використання як дітям, які вчаться в 4-ому класі загальноосвітніх установ, для рішення труднощів під час виконання домашніх завдань, так і батькам для перевірки знань своїх дітей.

У даному навчальної посібнику  “Spotlight 4. Teacher's Book. Англійська у фокусі. 4 клас. Книга для вчителя. Бикова Н. І. й ін.” містяться матеріали, які допоможуть вчителям шкіл правильно оцінити зроблену учнями роботу.

Назва: Spotlight 4. Teacher's Book. Англійська у фокусі. 4 клас. Книга для вчителя
Жанр: ГДЗ з англійської мови
Рік видання: 2009
Автор: Бикова Н. І.
Обсяг: 150 сторінок
Формат: pdf
Мова: російська, англійська
Розмір: 2,0 Мб

Скачати Купити в My-shop.ru
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика