Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Розв`язник до New Millennium English 5 клас

ГДЗ з англійської мови “Розв`язник до New Millennium English 5 клас ”- це збірник зразків виконаних домашніх завдань з підручника “Англійська мова: Англійська мова нового тисячоріччя”, який написав Дерев`янко Н. Н.,  і робочого зошита до цього підручника. Даний навчальний посібник призначений для учнів 5-го класу загальноосвітніх установ. Головна мета даної книги - допомога батькам  у контролі над успішністю їх дітей з англійської мови.

Використання розв`язників або збірників ГДЗ з англійської мови на сьогоднішній день стало нормою. Рідко до якого підручника або учбово-методичного комплекту відсутні рішення вправ і завдань. Не став виключенням і підручник Дерев`янко Н.Н. “Англійська мова: Англійська мова нового тисячоріччя”.

“Розв`язник до New Millennium English 5 клас ” допоможе всім школярам 5-го класу впоратися з усіма незрозумілими моментами під час виконання ними домашок з англійської мови. Також у ГДЗ з англійської мови включені картинки з однойменного підручника як ілюстративна інформація.

Назва: Розв`язник до New Millennium English 5 клас 
Жанр: ГДЗ з англійської мови
Видавництво: Титул
Рік видання: 2012
Автор: Дерев`янко Н. Н.
Обсяг: 64 сторінки
Формат: PDF
Мова: російська, англійська
Розмір: 1,4 Мб

Скачати Купити в My-shop.ru
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика