Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 19
ХудшийЛучший 

Із чого почати самостійне вивчення французької мови

Отже, Ви вже визначилися, що хочете вивчати саме французьку мову. Способів вивчення цієї іноземної мови є декілька: записатися на курси, знайти гарного репетитора або спробувати вивчити мову самостійно. Саме в цій статті ми розберемо етапи самостійного вивчення французької мови.

Поетапне самостійне вивчення французької мови

 • Одночасно із цим необхідно набрати певну лексичну базу. При самостійному вивченні французької мови для початку рекомендується вивчити не більше 1000-1500 найбільш вживаних слів французької мови, за допомогою яких можна побудувати будь-яке нескладне речення на найпоширеніші побутові теми. Способів запам'ятовування французьких слів існує величезна кількість. Це й використання карток, і наклеювання на звичайні речі стікерів з назвами на французькій мові, і перегляд фільмів із субтитрами. Для ефективного запам'ятовування слів можна використати також читання адаптованої літератури. Як приклад можна навести метод читання Іллі Франка.
 • Тільки після набору певного базового словникового запасу, необхідно переходити до граматики. Граматичні навички французької мови вимагають постійного вдосконалення. І якщо вивчати лексику можна за допомогою підручних засобів, то для граматики все-таки знадобиться посидючість і терпіння.
 • Ще одним обов'язковим етапом самостійного вивчення французької мови є опанування вимови. Для вироблення правильної вимови використайте прослуховування аудіокниг і пісень, перегляд фільмів і мультфільмів французькою мовою. Головне що це не нудно, а часом і дуже інформативно.
 • Відмінним способом удосконалювання початкових навичок французької мови є занурення в мовне середовище. Якщо у Вас є можливість відправитися в якусь франкомовну країну, то обов'язково скористайтеся нею. Ніщо так не сприяє поліпшенню мовних навичок, як спілкування з носіями мови.
 • Але, крім усього описаного вище, Вам також необхідно розуміти, що все-таки більшою мірою успіх поетапного самостійного вивчення французької мови залежить тільки від Вас самих. Потрібно розвивати в собі такі якості як: терпіння, посидючість, акуратність, віра у свої сили й можливості. Займатися необхідно систематично, а не коли вийде. При такому підході, Ви точно зможете досягти поставленої мети й самостійно вивчити французьку мову.

  Пошук по сайту
  загрузка...
  загрузка...
  Вхід/Реєстрація
  
  Підписатися на розсилку
  Яндекс.Метрика