Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Навчання французькій мові дистанційно

Особливості дистанційного вивчення французької мови

Французька мова вважається однією з найкрасивіших мов світу. І знання цієї мови, безсумнівно, принесе Вам величезну користь і задоволення. Способів вивчення французької мови зараз існують багато: курси, групи, індивідуальна робота з репетитором, самостійне навчання. Ми ж привернемо Вашу увагу до особливостей і переваг вивчення французької мови дистанційно.

Дистанційне вивчення французької мови можна здійснити декількома способами. Можна використовувати електронну пошту для обміну інформацією з Вашим викладачем, а можна використовувати відео чати, такі як, наприклад, скайп.

При використанні e-mail додатків заняття можна умовно розбити на три етапи. На першому етапі вивчаються особливості фонетики французької мови. Складність полягає в тому, що багато французьких букв, залежно від ситуації, вимовляються по-різному. На другому етапі вивчаються правила і явища граматичного ладу. Третій завершальний етап характеризується роботою з аудіофайлами, текстами, різними тестами й вправами.

Більше ефективним вважається навчання за допомогою відео чата. Адже в такому випадку й Ви бачите й чуєте все, що говорить викладач і він, у свою чергу, може почути Вашу вимову і якщо потрібно виправити Ваші помилки. При такому навчанні можна виділити такі етапи:

  • вивчення початкових основ і правил фонетики, граматики й лексики;
  • вивчення розмовної французької мови;
  • збільшення словникового запасу;
  • навчання вмінню вести дискусії, писати документи й листи;
  • читання літератури на будь-яку тематику.

Переваги дистанційного вивчення французької мови

Такий спосіб вивчення іноземних мов має ряд незаперечних переваг.

  1. Індивідуальний підхід викладача до кожного учня (під час занять враховуються всі Ваші особливості й можливості).
  2. Грошові витрати. Фінансова сторона навчання завжди грала дуже більшу роль. Так, наприклад, навчання з репетитором або заняття на курсах буде коштувати набагато більше.
  3. Графік занять. При дистанційному способі Ви можете спланувати такий графік занять, що на всі 100% підійде Вам.
  4. Домашня обстановка. Заняття за звичним домашнім робочим місцем змушують Вас почувати себе комфортно, що сприяє ефективному засвоєнню навчального матеріалу.

Правильний вибір

Головне у вивченні іноземної мови - це те, що б процес був для Вас приємним. Для цього потрібно вибрати спосіб навчання, який Вам підходить, і підтримувати на належному рівні мотивацію. Навчання французькій мові дистанційно має ряд переваг над іншими способами, але чи підійде Вам такий спосіб, можете вирішити тільки Ви самі.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика