Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 6
ХудшийЛучший 

Тиждень французької мови в школах

Основні цілі організації тижня французької мови в школі

Головна мета тижня французької мови в школі – підвищення інтересу в учнів до вивчення французької мови, підтримка мотивації на належному рівні, розширення культурно-інформативних знань, розвиток творчих здібностей. Проведення тижня французької мови дозволяє школярам застосовувати на практиці свої вміння й навички,  незалежно від рівня знання французької мови.

Проведення таких заходів є одним зі способів організації навчального процесу відповідно до комунікативного методу вивчення іноземних мов, який останнім часом став дуже популярний серед вчителів.

Принципи тижня французької мови

  • Тиждень французької мови повинен бути розпланований так, щоб охопити всі рівні навчання. Тобто заходи повинні проводитися в усіх без винятку класах: від 1 до 11;
  • При складанні сценарію необхідно враховувати інтереси учнів;
  • Кожен день тижня повинен бути заповнений якимись заходами;
  • Потрібно визначити ролі в заходах як можна більшій кількості школярів, підбираючи їх відповідно до рівня знань і здібностей учнів.

Планування й приклади заходів під час проведення тижня французької мови в загальноосвітніх установах

Плануванням тижня французької мови в школі потрібно зайнятися заздалегідь, що б встигнути підготувати розпорядок всіх заходів, провести репетиції, підготувати проекти й конкурсні роботи.

Прикладів різноманітних заходів можна навести величезну кількість. Це можуть бути: вікторини, конкурс віршів, КВК, виставки проектів, пов'язані із Францією, її побутом, реаліями, культурою й історією, перегляд фільмів французькою мовою, рольові ігри, п'єси, концерти.
Але пам’ятайте, правильне планування тижня французької мови грає, звичайно, істотну роль, але головне що б це все викликало інтерес у школярів, підвищувало їх мотивацію та організованість. Бажано все-таки всі заходи організовувати у французькому стилі, щоб учасники й глядачі відчули й побачили навколо себе частинку Франції з її відмінними рисами культури й побуту.

Наприкінці тижня обов'язково треба підвести підсумки, нагородити переможців конкурсів і проектів, а на наступних уроках французької мови провести усне або письмове опитування серед учнів про те, що корисного вони довідалися за цей тиждень.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика