Мови ->

Французька мова

Все для вивчення французької мови на movi.com.ua.

Французька мова на сайті movi.com.ua. Даний розділ сайту movi.com.ua повністю присвячений темі вивчення французької мови та всіх аспектів, які її стосуються.

В цьому розділі знаходяться різні навчальні матеріали призначені для вивчення французької мови, а також допоміжні матеріали, завдяки яким можна значно урізноманітнити рутинний процес навчання і зробити його більш насиченим.

Крім того в розділі "Французька мова" Ви зможете знайти різні корисні статті і рекомендації з організації самостійної роботи з вивчення французької, різні техніки та методики дозволяють зробити процес навчання більш продуктивним, легким і цікавим.

У нас є відповідні варіанти для всіх категорій користувачів: маленьких дітей, школярів різного віку, студентів ВУЗів, а також дорослих, тільки початківців вивчення французької мови або ж тих, хто бажають підвищити свій рівень володіння французькою.

 

Як орієнтуватися в розділі "Французька мова"

Всі матеріали сайту були розділені за категоріями для зручності користування. Категорії у свою чергу розділені на блоки. Ці блоки містять перелік категорій, які можна знайти в правій колонці під блоком "Вхід / Реєстрація".

Блок "Вчимо Французьку"

У цьому блоці розміщені категорії навчальних матеріалів з французької мови.

На даний момент сюди входять наступні категорії:

Як бачите на нашому сайті досить багато різних навчальних матеріалів для вивчення французької мови, так що вибирати є з чого.

Блок "Французька - Бібліотека"

У цьому блоці ми зібрали різні матеріали допоміжного характеру, які дають можливість урізноманітнити процес вивчення французької мови, роблять його більш легким, цікавим і ефективним.

На сьогоднішній день сюди увійшли такі категорії:

 

Поки в цьому блоці мало категорій, але ми постараємося максимально розширити їх кількість найближчим часом.

Нижче Ви можете ознайомитись з різними корисними рекомендаціями та статтями з вивчення французької мови

Рейтинг пользователей: / 9
ХудшийЛучший 

Збірник вправ з французької мови “Les 500 exercices de grammaire B1”

Збірник вправ з французької мови “Les 500 exercices de grammaire B1”

Даний навчальний посібник є збірником додаткових вправ і завдань до підручників з вивчення французької мови на рівні В1. Воно призначене для студентів першого року навчання в якості додаткового матеріалу, але також воно може бути використано при викладанні першої або другої іноземної мови.

Детальніше...

 

Збірник вправ з граматики французької мови “Les 500 exercices de grammaire B2”

Збірник вправ з граматики французької мови “Les 500 exercices de grammaire B2”

Даний навчальний посібник являє собою збірник додаткових завдань і вправ до підручників з французької мови на рівні В2. Збірник призначений для студентів, як додатковий матеріал, а також він може бути використаний при викладанні іноземної мови як першої або другої.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 19
ХудшийЛучший 

Із чого почати самостійне вивчення французької мови

Отже, Ви вже визначилися, що хочете вивчати саме французьку мову. Способів вивчення цієї іноземної мови є декілька: записатися на курси, знайти гарного репетитора або спробувати вивчити мову самостійно. Саме в цій статті ми розберемо етапи самостійного вивчення французької мови.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Система освіти у Франції

Освіта у Франції є обов'язковою для дітей віком від 6 до 16 років. У цій країні існують приватні й державні навчальні установи. Кількість приватних закладів становить близько 20% від загальної кількості. Відповідно до французьких законів, держава оплачує роботу викладачів у таких навчальних установах.

Освітня система у Франції складається з таких етапів:

  • дошкільна освіта (з 2 до 6 років);
  • початкова освіта (з 6 до 11 років);
  • середня освіта (з 11 до 18 років);
  • вища освіта.

Детальніше...

 

Корисні поради для тих, хто хоче вивчити французьку мову

Французька мова - одна з найбільш популярних мов у світі. Це мова культури, мистецтва й кулінарії. Потрібно розуміти, що для якісного володіння французькою мовою необхідні постійні заняття й практика. Від величезної кількості вивченого матеріалу не буде ладу, якщо не застосовувати його на практиці. У запропонованій Вашій увазі статті Ви зможете ознайомитися з корисними порадами, які стосуються процесу навчання французькій мові. Врахувавши їх, Ви зможете легко й досить швидко придбати необхідні навички цієї іноземної мови.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Навчання французькій мові дистанційно

Особливості дистанційного вивчення французької мови

Французька мова вважається однією з найкрасивіших мов світу. І знання цієї мови, безсумнівно, принесе Вам величезну користь і задоволення. Способів вивчення французької мови зараз існують багато: курси, групи, індивідуальна робота з репетитором, самостійне навчання. Ми ж привернемо Вашу увагу до особливостей і переваг вивчення французької мови дистанційно.

Дистанційне вивчення французької мови можна здійснити декількома способами. Можна використовувати електронну пошту для обміну інформацією з Вашим викладачем, а можна використовувати відео чати, такі як, наприклад, скайп.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 6
ХудшийЛучший 

Тиждень французької мови в школах

Основні цілі організації тижня французької мови в школі

Головна мета тижня французької мови в школі – підвищення інтересу в учнів до вивчення французької мови, підтримка мотивації на належному рівні, розширення культурно-інформативних знань, розвиток творчих здібностей. Проведення тижня французької мови дозволяє школярам застосовувати на практиці свої вміння й навички,  незалежно від рівня знання французької мови.

Проведення таких заходів є одним зі способів організації навчального процесу відповідно до комунікативного методу вивчення іноземних мов, який останнім часом став дуже популярний серед вчителів.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Вступ в університети Франції

Умови подачі документів

Незважаючи на те, що процес зарахування в університети Франції проходить для різних студентів, залежно від спеціальності, по-різному, але загальні принципи все-таки існують.

Головною умовою при вступі в французький університет є диплом про середню освіту або бакалавр.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Історія становлення й розвитку французької мови

Початкові етапи розвитку французької мови

Французька мова відноситься до групи романських мов. Взагалі історія французької мови бере початок ще із часів Римської імперії, коли, під час своєї найбільшої могутності, незліченні легіони римської армії завоювали практично всю Європу й у тому числі й Галлію, територію сучасної Франції.

Латинська мова завойовників змішалася із мовою місцевого населення. У фонетиці це виражалося в редукції ненаголошених голосних, деяких змінах голосних під наголосом, падінням інтервокальних і кінцевих приголосних, спрощенням груп приголосних і загальним скороченням довжини слова. Але галло-романський період ознаменувався тільки початком становлення тих особливостей французької мови, які ми можемо побачити на сьогоднішній день.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 31
ХудшийЛучший 

Вивчення французької мови онлайн

Вивчення французької мови онлайн дозволяє спростити процес навчання, зробивши його максимально простим і відкритим для учня.

Для того, щоб добре вивчити ту чи іншу іноземну мова, в тому числі і французьку, прийнято відвідувати курси або заняття з репетитором. Зараз займатися з індивідуальним викладачем або на курсах можливо дистанційно в режимі онлайн. За допомогою різних програм. Провідною з яких є skype, стало можливе навчання будь-яким мовам.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 27
ХудшийЛучший 

Самостійне вивчення французької мови

Самостійне вивчення французької мови! А чи під силу це Вам?

Самостійне вивчення французької мови завдання не з простих і щоб його реалізувати, необхідно, як мінімум, володіти такими якостями, як дисциплінованість, організованість і цілеспрямованість. Якщо у Вас з цим проблеми, то самостійно вивчити французьку мову, як і будь-яку іншу з іноземних мов, у Вас навряд чи вийде і краще відразу звертатися до репетиторів або записатися на хороші курси з вивчення французької мови.

Якщо ж Ви відчуваєте в собі сили вивчити французьку мову самостійно, то ось кілька корисних рекомендацій, які Вам можуть знадобитися.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика