Мови ->

Довідники української мови

Довідники української мови - це посібники, для яких характерний короткий виклад інформації по даній мові в зручній, добре структурованій формі, з розрахунком на те, що читання буде проходити вибірково. Головне завдання таких довідників - допомогти легко і швидко знайти потрібні відомості в області української мови.

Довідники української мови на Movi.com.ua

У даному розділі нашого сайту Ви зможете познайомитись з найкращими довідниками з української мови, які тільки можна знайти у вільному доступі в мережі Інтернет на сьогоднішній день.

Усі довідники української мови, які викладені в поточному розділі Movi.com.ua, доступні для безкоштовного скачування.

Ми сподіваємося, що наш сайт допоможе знайти всі необхідні Вам посібники для ефективного вивчення української мови, в тому числі і довідники.

Нижче представлені всі довідники української мови, інформація щодо яких є у нас на сайті.

Довідник української мови "Граматика руської мови"

Довідник української мови

“Граматика руської мови” – довідник української мови, у якому надається інформація про розвиток, становлення й зміну під впливом різних закордонних культур української мови. Даний навчальний посібник буде корисний мовознавцям, лінгвістам, історикам, а також студентам філологічних й історичних факультетів ВУЗів.

Детальніше...

 

Довідник "Історія української мови: Фонетика"

Довідник

“Історія української мови: Фонетика” – довідник української мови, у якому Вашій увазі пропонується історія формування й розвитку звукової системи української мови. Дане видання складене для вчителів, студентів і викладачів ВУЗів, лінгвістів.

Детальніше...

 

Культура української мови

Культура української мови

“Культура української мови” – це довідник української мови, який призначений для орієнтування читача на вживання правильних слів і словосполучень, вивчення граматичних норм. Данній навчальний посібник буде корисний для викладачів і студентів ВУЗів, мовознавців, перекладачів, працівників засобів масової інформації, а також усіх тих, хто цікавиться культурою української мови.

Детальніше...

 

Нарис історії українського радянського мовзнавства

Нарис історії українського радянського мовзнавства

У довіднику української мови “Нарис історії українського радянського мовзнавства” розглядаються питання розвитку українського радянського мовознавства в період з 1918 по 1941 роки. Даний навчальний посібник призначений для студентів і викладачів ВУЗів, мовознавців та філологів дослідників.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Складні випадки українського слововживання

Складні випадки українського слововживання

“Складні випадки українського слововживання – це довідник української мови, в якому Вашій увазі надаються зразки слововживання, підкріплені ілюстративним матеріалом з творів класиків української літератури кінця XIX – початку XX століття, а також українських радянських письменників. Даний навчальний посібник призначений для користування студентам і викладачам ВУЗів, вчителям, мовознавцям, працівникам засобів масової інформації і просто шанувальникам української мови.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Ділові документи та правові папери

Ділові документи та правові папери

Весь матеріал, який зібраний в довіднику української мови “Ділові документи та правові папери”, необхідний для службових і приватних осіб, підприємців, бізнесменів, керівників і секретарів різних установ, підприємств та організацій, які не лише втілюють в життя службові функції, а й організовують нові відносини, завзято долаючи труднощі при оформленні ділових документів на українській мові, та бажають поліпшити професійне спілкування.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

бібліотека українська
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика