Мови ->

Довідники італійської мови

Кращі довідники італійської мови на УчиЯзыки.Ру

Довідники італійської мови на сайті УчиЯзыки.Ру. Тут Ви зможете розглянути корисні довідкові посібники, які стосуються Італії та італійської мови.

Усі довідники з італійської мови
, які тут Ви виявите, можна скачати, у тому числі і безкоштовно! Якщо Ви не знаєте як скачати або відкрити файл, що Вас цікавить, рекомендуємо відвідати довідковий розділ нашого сайту "FAQ".

Ми намагаємося розміщувати на УчиЯзыки.Ру тільки кращі довідкові посібники італійської мови. Cподіваємося, що серед них знайдуться відповідні Вам.

Нижче Ви можете ознайомитись з переліком всіх доступних довідників італійської мови, доступних на сайті.

Італійське дієслово. Граматичні таблиці

Італійське дієслово. Граматичні таблиці

Даний навчальний посібник представлений у вигляді граматичних таблиць, у яких містяться форми дієвідмін італійських дієслів. Використання таких таблиць надасть учням значну допомогу у вивченні цієї іноземної мови.

Детальніше...

 

Довідник "Grammatica Italiana ad uso delle Scuole Medie Superiori / Італійська граматика в середній і вищій школі"

Довідник

“Grammatica Italiana ad uso delle Scuole Medie Superiori” – довідник італійської мови, у якому містяться найбільш повні дані про граматику італійської мови. Даний навчальний посібник призначений для тих, хто бажає поглиблено вивчати італійську мову.

Детальніше...

 

100 італійських неправильних дієслів

100 італійських неправильних дієслів

“100 італійських неправильних дієслів” – це довідник італійської мови, у якому увазі користувачів надаються 100 найбільш використовуваних неправильних дієслів цієї іноземної мови. Навчальний посібник складений як для осіб, які займаються під керівництвом викладача, так і для тих, хто самостійно вивчає італійську мову.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Італійська граматика в таблицях і схемах

Італійська граматика в таблицях і схемах

“Італійська граматика в таблицях і схемах” рекомендується для школярів і студентів, які вивчають італійську мову на різних рівнях. Особливо цей довідник італійської мови буде корисний для старшокласників, які заглиблено вивчають мову, тому що містить у собі основні правила граматики у формі таблиць і невеликих пояснень, які допоможуть систематизувати знання з граматики. Структура довідника допомагає швидкому й систематичному сприйняттю й подальшому нагромадженню знань, які вже є.

Детальніше...

 

Таблиці дієвідміни італійських дієслів

Таблиці дієвідміни італійських дієслів

Таблиці дієвідміни італійських дієслів являє собою довідник італійської мови із прикладами першої, другої й третьої дієвідміни італійських дієслів; керування дієсловами; російським словником для перекладу; граматичними й лексичними підказками. У посібнику описані форми, статі й часи дієслів, найчастіше використовуваних в італійській мові.

Детальніше...

 

Nomi e cognomi- Імена та прізвища

Nomi e cognomi- Імена та прізвища

“Nomi e cognomi- Імена та прізвища” - довідник, які містить найповніше зібрання імен і прізвищ італійської мови. Кожній лексичній одиниці (імені або прізвищу) дане повне тлумачення й добірка схожих за написанням і звучанням.

Детальніше...

 

I dialetti delle region ditalia - Діалекти регіонів Італії

I dialetti delle region ditalia -  Діалекти регіонів Італії

“I dialetti delle region ditalia -  Діалекти регіонів Італії”-  збірник регіональних монографій, надрукований  в період між 1961 й 1967. Посібник ділиться на розділи, кожний з яких відповідає якомусь регіону Італії. Крім того в книзі розглядається криза латинської мови, яка почалася ще наприкінці першого століття до нашої ери, і вплив церкви на розвиток діалектизму в Італії.

Детальніше...

 

Proverbi napoletani - Неаполітанські прислів'я

Proverbi napoletani - Неаполітанські прислівя

Proverbi napoletani – Неаполітанські прислів'я” – короткий довідник італійської мови. У посібнику викладені найбільш популярні прислів'я Неаполітанського регіону Італії.

Детальніше...

 

Dizionario del provebri italiani - Збірник тосканських прислів'їв

Dizionario del provebri italiani - Збірник тосканських прислів'їв

“Dizionario del provebri italiani - Збірник тосканських прислів'їв”- довідковий посібник італійської мови, що буде корисний всім, вивчаючим цю, захоплюючою своєю неординарністю, мову. У книзі надане повне зібрання тосканських прислів'їв кінця вісімнадцятого - середини дев'ятнадцятого століття.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика