Мови ->

Болгарська мова

Болгарська мова входить в південнословянську підгрупу словянської групи мов індоєвропейської сімї. Вона є офіційною мовою Республіки Болгарія.

Крім того, болгарську мову можна почути і в таких країнах, як Аргентина, Угорщина, Греція, Ізраіль, Канада, Македонія, Молдова, Росія, Румунія, США, Сербія, Туреччина і Україна. Цією мовою в наш час розмовляє біля 12 млн. людей.

Болгарська мова є найбільш близькою до церковнословянської, яка використовується і в наш час православною церквою. До того ж, ця мова містить велику кількість слів, які в східнословянських мовах в наш час вважаються застарілими і архаїчними. В болгарській мові є також велика кількість слів тюркського походження, що пояснюється історичними причинами.

Болгарська мова на Movi.com.ua

В даному розділі Movi.com.ua містяться різні корисні рекомендації і статті, присвяченні вивченню болгарської мови, а також навчальні посібники даного напрямку.

Тут Ви зможете знайти різні посібники, самовчителі, розмовники, словники і інші навчальні матеріали, які допоможуть Вам вивчити болгарську мову. Крім цього, Ви зможете підібрати необхідні варіанти для різних категорій вивчаючих цю мову: дітей, дорослих, тих, хто лише починає вивчення болгарської мови і тих, хто вирішив удосконалити свої знання.

Всі навчальні матеріали, які викладені в цьому розділі, можна безкоштовно скачати, а деякі також заказати через інтернет-магазини наших партнерів.

Надіємось, що сайт Movi.com.ua допоможе Вам підібрати якісні навчальні посібники по болгарській мові, так як і по інших представлених у нас іноземних мовах.

Як орієнтуватися в розділі "Болгарська мова"

Всі навчальні та допоміжні матеріали з болгарської мови згруповані за відповідними категоріями,  щоб користувачам було простіше і зручніше шукати. Вони відображені в правій колонці під блоком "Вхід / Реєстрація".

На данний час в розділі є наступні категорії матеріалів для вивчення болгарської мови:

Нижче представлені різні корисні рекомендації та статті з вивчення болгарської мови:

 

 

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика