Мови ->

Аудіокурси української мови на movi.com.ua

Аудіокурси української мови на нашому сайті - movi.com.ua. Тут Ви можете легко та швидко відшукати, переглянути і, при бажанні, скачати різні аудіокурси для вивчення української мови.

Ефективне вивчення української мови практично не можливо без використання аудіокурсів, особливо - при самостійному її вивченні. Аудіокурси дозволяють активізувати слухову пам'ять і навчають правильно сприймати українську мову на слух.

У цьому розділі ми пропонуємо найкращі аудіокурси української мови, які можуть допомогти Вам перетворити вивчення української мови в нескладне, приємне заняття і допоможуть, при цьому, заощадити чимало часу.

Всі зібрані в цьому розділі аудіокурси української мови, до того ж, доступні для безкоштовного скачування. В деяких курсах, є посилання на відповідні товари в інтернет магазинах наших партнерів.

Якщо з приводу скачування матеріалів, розміщених на нашому сайті, у Вас виникнуть питання, то зайдіть у розділ "Питання - відповідь" і ознайомтесь з інструкціями, які там присутні.

Будемо дуже раді, якщо використовуючи матеріали зібрані на нашому сайті movi.com.ua, Ви зможете знайти всі необхідні навчальні матеріали для вивчення української мови, в тому числі і один з їх видів - аудікурси.

Нижче Ви зможете переглянути всі зібрані на нашому сайті аудіокурси з вивчення української мови

Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Аудіокурс "Диктанти й аудіодиктанти українською мовою"

Аудіокурс

“Диктанти й аудіодиктанти українською мовою” – аудіокурс української мови, головна мета якого придбання в навичок аудіювання й сприйняття мови на слух, а також грамотного письма. Даний навчальний посібник , безсумнівно, буде корисний школярам і студентам ВУЗів, а також всім вивчаючим українську мову самостійно.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

бібліотека українська
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика