Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

“NHK – Japanese for all” - аудіокурс японської мови

“NHK –Japanese for all” - аудіокурс японської мови, розроблений Японською віщальною корпорацією NHK і який містить у собі 126 уроків. Чи важко опанувати японську мову? Розмовна мова не дуже складна для сприйняття. Фонетика представлена п'ятьма голосними буквами й приголосними, котрих ледве більше десятка. Вони не складні у вимові. Потрібно мати на увазі, що в основі японської мови лежить чітка вимова голосних і потрібно уважно стежити за вимовою довгих приголосних.

“NHK – Japanese for all” також приділяє увагу вкоріненій і віршованій формі, що стала традиційною для Японії - Хайку. Обрані для курсу вірші повідають про те, як японці сприймають навколишній світ природи.

“NHK – Japanese for all” знайомить із ще однією особливістю японської мови, так званими ономатопоетичними прислівниками, які використовуються для мовного відображення звуків і стану. Японські ономатопоетичні прислівники - це не просто імітація звуків повсякденного життя, але й відображення людських почуттів і рухів. У японській мові також багато ідіоматичних виразів, елементами яких часто виступають слова пов'язані із частинами тіла. Володіння подібними словами й виразами робить японську мову більше виразною і цікавою.

Назва: NHK -Japanese for all
Жанр: аудіокурс японської мови
Формат аудіо: rm
Диктор: Олег Височин
Мова: японська
Розмір: 266 Мб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Японська - Бібліотека
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика