Мови ->

Аудіокниги на китайській мові

Кращі аудіокниги китайською мовою на movi.com.ua

Аудіокниги китайською мовою на сайті movi.com.ua. У цій категорії даного розділу ви зможете знайти і безкоштовно завантажити найкращі аудіокниги китайською мовою (у форматі MP3) з тих що можна знайти в інтернеті, в тому числі і адаптовані.

Тут зібрані аудіокниги на китайській мові з самих різних тематик і жанрів: пригоди, романи, фентезі, містика, казки і т.п.

Використання аудіокниг при вивченні іноземних  мов, у тому числі і китайської, дуже важливе, завдяки чому процес навчання відбувається цікавіше і ефективніше.

Застосовуючи аудіокниги китайської мови Ви зможете:

  • значно поліпшити свою розмовну китайську;
  • вивчити багато нових слів і виразів;
  • легше сприймати китайську мову на слух.

Крім цього, аудіокниги китайською, особливо адаптовані, при наявності друкованого тексту, дають можливість  збільшити Ваш словниковий запас і покращити швидкість читання, а також сприяють загальному прогресу вивчення китайської вимови і покращення дикції.

Щиро бажаємо, щоб прослуховування було для Вас приємним і корисним, а також сподіваємося, що завдяки навчальним матеріалам, які Ви знайдете на нашому сайті, в тому числі і аудіокнигам китайською мовою, Ви значно поліпшите володіння цією мовою.

Нижче Ви зможете ознайомитись з анонсами усіх аудіокниг  китайською мовою, які розміщені на нашому сайті на даний момент

Аудіокнига китайською мовою “Річкові заводі” (Ші Найань) | Скачати безкоштовно

Річкові заводі

Річкові заводі

Даний твір вважається одним із чотирьох найбільш важливих китайських класичних романів. Він був написаний в чотирнадцятому столітті відомим письменником Ші Найань (іноді використовується його псевдонім Ло Гуаньчжун).

Детальніше...

 

Аудіокнига китайською мовою “Аліса в країні чудес” (Л. Керрол) | Скачати безкоштовно

Аліса в країні чудес

Аліса в країні чудес

Відома казка англійського письменника Льюіса Кэррола тепер доступна й китайською мовою. Перед Вами трохи адаптований варіант пригод всесвітньо відомої Аліси.

Детальніше...

 

Як Сюй Саньгуань кров продавав | Скачати безкоштовно

Аудіокнига китайською мовою "Як Сюй Саньгуань кров продавав" (Юй Хуа)

Аудіокнига китайською мовою

"Як Сюй Саньгуань кров продавав" – аудіокнига китайською мовою, начитана за романом письменника Юй Хуа. У творі описується події від початку 50-их років до 80-их років минулого століття в Китайській народній республіці.

Детальніше...

 

Родина | Скачати безкоштовно

Аудіокнига китайською мовою “Родина” (Ба Цзінь)

Аудіокнига китайською мовою “Родина” (Ба Цзінь)

“Родина” – аудіокнига китайською мовою, записана на основі найбільш відомого добутку класика сучасної китайської літератури Ба Цзіня. Дане видання буде досить корисне для ознайомлення всім, хто вивчає китайську мову й бажає познайомитися з літературними творами на живій китайській мові.

Детальніше...

 

У долині лотосів | Скачати безкоштовно

Аудіокнига китайською мовою “У долині лотосів” (Гу Хуа)

Аудіокнига китайською мовою “У долині лотосів” (Гу Хуа)

“У долині лотосів” – аудіокнига китайською мовою за однойменним твором досить відомого китайського письменника Гу Хуа. Цей роман в 1982 році одержав популярну в Китаї премію Мао Дуня.

Детальніше...

 

Дух землі | Скачати безкоштовно

Аудіокнига китайською мовою “Дух землі” (Цзінь Ваньцан)

Аудіокнига китайською мовою “Дух землі” (Цзінь Ваньцан)

“Дух землі” – аудіокнига китайською мовою, записана на основі гостро сюжетного пригодницького роману китайського автора Цзіня Ваньцаня. Даний аудіозапис буде особливо цікавий тим, хто вивчає китайську мову й любить пригодницькі романи з закрученими сюжетами.

Детальніше...

 

Маленький принц | Скачати безкоштовно

Аудіокнига китайською мовою “Маленький принц” (А. де Сент-Екзюпері)

Аудіокнига китайською мовою “Маленький принц” (А. де Сент-Екзюпері)

“Маленький принц” – аудіокнига китайською мовою за найбільш відомим твором французького письменника Антуана де Сент-Екзюпері. Це філософська казка-притча, що є вершиною його творчості.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Китайська - Бібліотека
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика